Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Najszybciej Zarobić 10Kk+


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Elo !

 

Mam taki problem ..

 

Boje się wystawiać botów na Fb po tym jak dostowałem bana co dzień przez 5 dni ..

 

Dostawałem je jak byłem w szkole a postacie sobie łowiły ..

 

Jak wiecie stworzono odpowiedzie exp/fish boty idealne na hs3 ..

 

ale niestety Fb nie bierze drobnych na haczyk ..

 

I na tym polega mój problem ..

 

Boty bym ustawił na cały dzień-noc ale nie nabiera drobnych rybek ; //

 

oraz już nie można zarejestrować się na s.11 (Arkantes)

__________________________________________________________

 

Oglądałem zbiór sposobów na zarabiane ..

 

Które jest dopięte ..

 

Ale pogubiłem się w nie których ..

 

Próbowałem pare sposobów ..

 

nie które mi nie odpowiadały .. ; //

 

_________________________________________________________

 

 

Mógby ktoś z was napisać jakiś szybki sposób na zarobek ?

 

Min.10 kk dziennie =.=

 

Za akceptuje wszystkie opinie oraz sposoby ..

 

Polecą + bądź - <--- w zależności jak kto woli .. ;)

bleach%20tag.png
Opublikowano

Zrób sobie dropera do 35 lvl, zrób bojowca i drop z metków zazdry i ciemności. Jeżeli grasz na drogim serwie to możesz nawet zarobić ponad 20 kk . ;)

"Jeżeli uważasz że życie jest złe i trzeba je zmienić, to zastanów sie czy nie warto czasem zmienić siebie."

Opublikowano

napisz jaki masz lvl i kim grasz.

 

standardowe sposoby to:

 

metiny - na kazdym lvl jakies znajdziesz

 

kucie i przetapianie rud - ostatnio poszly sporo w gore, 10kk moze nie zarobisz ale zawsze jest cos

 

kupic tanio, sprzedac drogo - zdazaja sie okazje

Pomocnik
Opublikowano

hmmm zrób sobie postać 18 lvl i ustawiaj bota w M3 (przeklęte) dobry zarobek ale zależy od szczęścia oraz możesz ustawiać ta postać na medale tam tez od szczęścia ale mniejszy zarobek ja polecam ten 1 bo droplem na 18 lvl FMS sr47 ale sprzedałem :D

NFS World : 50lvl lexus LFA
Ghost Recon Online : Recon 21 lvl

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...