Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy Serw. Niedługo On Tiveria [.!.]


xLovEx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ^^ Zrobiłam ten temat dlatego że poprzedni został zespamowany i zamknięty;] mam nadzieje ze z tym tak nie będzie a myślę że dobrze być na bierząco i wiedzieć co i jak ; P

zbieram + :D

Opublikowano

No ja tez mam nadzieje ze dzieci N30 sie nie zleca i nie zrobia tutaj spamu. Ten temat jest po to zeby uzyskac info o serwie a nie klucic sie kto lepszy w pvp albo kto jaki lvl ma...

jesli ma ktos zamiar robic tu spam niech lepiej stad wyjdzie i nic nie pisze ;>

Opublikowano

Dobrze evilka mówiła... Zrobią raczej do następnego weekendu... ^^

f0612c18e7fb4d95a9506d87f7742602.0.gif

 

http://www.youtube.com/watch?v=P8j8eyFfK8E&feature=related

Daj Like lub 5 Pamietaj Ciebie To Nic Nie Kosztuje a Mnie Motywuje Do Dalszej Pracy...

Opublikowano

albo wcale ;d

 

 

nie no kiedyś muszą bo jak nie to się tam przejdę ; DD

 

A wgl. to oni teraz na tą kartę czekają tylko tak ? o-O

zbieram + :D

Opublikowano

Nie placzcie...

 

Twoje posty sa bardzo dlugie. Weź wyjdz i nie wracaj. Od wczoraj spamisz ile wlezie nawet jak GM napisal ze DZIS SERWER NIE WYSTARTUJE .

 

Raport :*

nefriq4poprawka.jpg

Opublikowano

Twoje posty sa bardzo dlugie. Wes wyjdz i nie wracaj. Od wczoraj spamisz ile wlezie nawet jak GM napisal ze DZIS SERWER NIE WYSTARTUJE .

 

Raport :*

A ty "Wes" slownik do reki jak do mnie piszesz;]

Opublikowano

Znowu spam ... żal . ;/

 

Ja to chcialam tylko zrobić żeby mieć info a nie do waszych debilskich rozmówek . ( nie mówię o wszystkich ) ;]

zbieram + :D

Opublikowano

Bardzo jesteś inteligentny Sylwek, a skoro tak to idź na grzyby i zjedz muchomora.

Może kilku ludzi ucieszy to, że w faktach puszczą temat "Sylwek zjadł muchomora i... ZDECHŁ JAK PIES"

zobaczysz, setki tysięcy ludzi o ile nie miliony by się ucieszyło.

Opublikowano

Bardzo jesteś inteligentny Sylwek, a skoro tak to idź na grzyby i zjedz muchomora.

Może kilku ludzi ucieszy to, że w faktach puszczą temat "Sylwek zjadł muchomora i... ZDECHŁ JAK PIES"

zobaczysz, setki tysięcy ludzi o ile nie miliony by się ucieszyło.

Jeszcze wiecej by sie ucieszylo jakbys zamknal morde i te swoje komentarze zostawil dla siebie. A tak wogole my na "ty" jestesmy? nie przypominam sobie

Opublikowano

Bardzo jesteś inteligentny Sylwek, a skoro tak to idź na grzyby i zjedz muchomora.

Może kilku ludzi ucieszy to, że w faktach puszczą temat "Sylwek zjadł muchomora i... ZDECHŁ JAK PIES"

zobaczysz, setki tysięcy ludzi o ile nie miliony by się ucieszyło.

 

 

Ehhh weź się kobieto/faciecie ewentualnie obojniaku ogarnij ! ; - //

Żal mi takich dzieci jak ty, a że tu jest wstęp nawet dla takich dzieci jak ty to ja nic nie poradzę wybacz .

zbieram + :D

Opublikowano

jak wczoraj kupił kartę graficzna to w poniedziałek powinna być.

Moim zdaniem to będzie najlepsze rozwiązanie jak otworzą serwer w piątek o 16.

Powodzenia.

Trzymam kciuki za kuriera.

Opublikowano

Bardzo jesteś inteligentny Sylwek, a skoro tak to idź na grzyby i zjedz muchomora.

Może kilku ludzi ucieszy to, że w faktach puszczą temat "Sylwek zjadł muchomora i... ZDECHŁ JAK PIES"

zobaczysz, setki tysięcy ludzi o ile nie miliony by się ucieszyło.

 

 

Przyznaj się lepiej ile razy widziałeś ziemie z bliska ^^

 

Ignore nie bd kłócił się z jakimś n3o..

 

I radze kupić coś takiego jak "Czytanie ze zrozumieniem", bo gdzie tam obraze widzisz to ja nie wiem ^^

f0612c18e7fb4d95a9506d87f7742602.0.gif

 

http://www.youtube.com/watch?v=P8j8eyFfK8E&feature=related

Daj Like lub 5 Pamietaj Ciebie To Nic Nie Kosztuje a Mnie Motywuje Do Dalszej Pracy...

Opublikowano

Dobra, won stąd n00by i n30sy .

Temat tylko do kosza się nadaje, ja już się nie wciskam...

A wy jak chcecie spamcie dalej, skoro własnego życia poza metinem i mpc nie macie.

Opublikowano

Dobra, won stąd n00by i n30sy .

Temat tylko do kosza się nadaje, ja już się nie wciskam...

A wy jak chcecie spamcie dalej, skoro własnego życia poza metinem i mpc nie macie.

Widac ze ty dorosly piszac N00by i N30sy. jak masz cos do mnie to powiedz mi to w oczy. Pisz na pw to ci powiem gdzie i kiedy...

Opublikowano

Ej może zacznijmy od nowa bo to nie miał być spam tylko normalny temat i info. -,-

zbieram + :D

Opublikowano

Najlepiej idź stąd i nie wracaj.

Nie badz juz taki kozak. Juz mowilem powiedz mi to prosto w oczy. Z tego co widze jestes w moim wieku a tak kozaczysz... Tylko zebys sie czasem nie pomylil...

Opublikowano

Groźby odnoszące się do życia realnego są przestępstwem.

Przestudiuj najpierw prawo.

 

 

kozak nie kozak, chodzę na siłkę, więcej spowiadać się nie będę.

a skoro Ty jesteś taki kozak, to przyjedź kiedyś do Bdg na Zawisze ;]

Opublikowano

Groźby odnoszące się do życia realnego są przestępstwem.

Przestudiuj najpierw prawo.

 

 

kozak nie kozak, chodzę na siłkę, więcej spowiadać się nie będę.

a skoro Ty jesteś taki kozak, to przyjedź kiedyś do Bdg na Zawisze ;]

Ja tez chodze na silke i co z tego?

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...