Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Download] Zbiór Wszystkich Dmg Hack. Temat Informacyjno/Dyskusyjny.


kamilontek

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

@UP

Niby pracują na forum nad tym x100, chinole mają x60 więc ja wątpię żebyśmy my zrobili x100 więc nie licz na to.

@Topic

Trochę mało napisałeś co do tego ale i tak dam ci + bo widzę że dzieci - ci dają -__-

33tgl5w.png

 

Daj +

Opublikowano

Mam problem gdy zainstalowalem patcha 4.5 i pliki do dmg hacka podnienilem i wkleilem metinclient.bin ( wszystko jak w instrukcji dmg hacka zrobilem) to jak uruchamiam em2 wersja andrzeja i najnowsza z www.easymetin2.com to wyskakuje "ta wersja gry jest tylko do metin2.pl" wtf?. Probowane bylo na 4.3 i 4.4 takze patchu i to samo . Uruchamiam jako administrator i to samo tez . Prosze o pomoc na PM

banerz.gif

GG: 3699230

Opublikowano

hmm fajne te DMG hacki ale to takie noobowskie bardziej(dla dzieci neo) co se nie umieją znaleść.

 

@PS a jest jakiś na PLa lub privy co zadaje np. x 10,20,30 coś takiego no 6x troche jest.

 

@PS2 Ten od andrzejt17 działa na privach najlepiej się spisuje na szarży bo na wirku już tak z 2-3x wali a nie 6x no z trzystronnym to mi wg nie zwiększa:(

 

Pozdro

sygnaturan.jpg

Sygnatura By Morcio

 

 

 

 

21571.jpg28119.png

21495.png4031.jpg

11451.png27573.png

18706.png30302.jpg

 

 

Pamiętaj jeśli pomogłem daj -

Opublikowano

Ja mam pytanie: DMG zainstalowałem na PL działa ale co kilka minut mnie loga, co zrobic aby nie logalo?? I dziala to na szamana?? Co prawda mam ninje ale dla brata.

Pomogłem daj Lubię To


League Of Legends | ON | Eu N&E | Mid&ADC

Metin2 | OFF |

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...