Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytania] Komendy Na Niektore Bronie I Zbroje I Pytanie O Gm-Mode


djmati5

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

chodzi mi o zbroje i bronie w tym shopie http://img440.imageshack.us/img440/1066/shope.jpg

jesli ktos moze podac id itemow, to przy okazji napiszcie jak mozecie poprawna nazwe tych itemow io ktory chodzi ;p jesli mozecie :D

 

no i jeszcze 1 pytanie, co robi komenda GM-mode czy cos takiego, widzialem tematy o tym, ale co to robi ;p

z gory thx za odpowiedzi :D pzdr ;p

Opublikowano

Komenda GM-mode- każdy ma takie same opcje jak GM czyli dodawanie sobie itemow , banowanie graczy itp

a co do tych broni to praktycznie na każdym servie one inaczej się nazywają

Zbieram -/1

Specjalista
Opublikowano

3230-3239 Ostrze Zin

7230-7239 Ostrze Serca Smoka

8090-8099 Pustynny Miecz

9010-9019 Dzwon Agresji

8080-8089 Wodne Noże

8050-8059 Łuk Nieba

8060-8069 Łuk Boga

8040-8049 Łuk Gniewu

9030-9039 Czarny Miecz

7500-7509 Miecz Masakry

7220-7229 Miecz Światła Księżyca

 

A Te Zbroje to Krolewskie Hwangi

Komenda Na Gm-Mode dziala tak ze wszystkie konta maja Mozliwosc do Wpisywania Komend (Uprawnienia GM)

1365526782-U231645.png


Specjalista
Opublikowano

Ale trzeba najpierw wgrac je do bazy zeby ID dzialalo...

 

11979-> Królewski Hwang - Wojownik

 

11980-> Królewski Hwang - Ninja

 

11981-> Królewski Hwang - Sura

 

11982-> Królewski Hwang - Szaman

1365526782-U231645.png


Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...