Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Wrzucić Własną Muzykę Do Metin2


PaVeQ

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano (edytowane)

Witam!

Z powodu braku zajęć na kompie, postanowiłem napisać ten mini poradnik. Tak więc do dzieła

 

 

1.Najpierw wybieramy muzykę ;D

2.Następnie zmieniamy nazwę pliku (na dole napiszę jaka nazwa odpowiada jakiej mapie). Na obrazku podana jest muzyka na orki

To jest ukryta treść, proszę

3.Kiedy zmienimy nazwę kopiujemy plik

4.Otwieramy folder z zainstalowanym Metinem

5.Wrzucamy piosenkę do folderu BGM

6.Wyskoczy nam okienko czy mamy zamienić pliki. Klikamy tak

7.Gotowe ;D

 

A teraz nazwy plików do map

 

a_rhapsody_of_war Las duchów

back_to_back M2

enter_the_east M1

monkey_temple Loch małp (łatwy, średni i trudny)

mountain_of_death Góra sohan

only_my_battle v1 i v2

open_the_gate Pustynia

save_me Dolina orków

wedding Wesele (dodatkowa mapa)

wonderland Świątynia

xmas Muzyka na święta, aktywują ja GM podczas eventów świątecznych

 

Jeżeli pomogłem to liczę na +

Pozdrawiam

 

Proszę o zdjęcie mi 10% ;]

 

@EDIT

Zdjęcie jako link, ponieważ nie wiem jakie rozszerzenie można wrzucić na forum

Edytowane przez PaVeQ

Iron Maiden forever

 

Zbieram -

Opublikowano

Dobre.

 

Wiedziałem jak wrzucić swoją muzykę ale nie wiedziałem jak ją przyporządkować do mapy ^^ masz +

Opublikowano

Żeby przyporządkować do mapy trzeba zedytować plik na serwerze. Tu po prostu podmienia pliki ;P

Saying Java is good because it works on all operating systems is like saying anal sex is good because it works on all genders.

Opublikowano

To czasem nie powinno być w edycji klienta ? Co do tutka, to fajny i przydatny, muzyki metinowskie są Mongolskie.

g0Tef.jpg

Opublikowano

W edycji klienta może i też. Ale jak wrzucisz to do swojego metka np. PL to leci Twoja muzyka.

Mi z muzyki metina podoba się tylko na orkach ^^

Iron Maiden forever

 

Zbieram -

Opublikowano

Pytanie do Lord Makin. Za co dostałem 10%? To był obrazek, nie trzeba nic pobierać -,-

Iron Maiden forever

 

Zbieram -

×
×
  • Dodaj nową pozycję...