Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Zrobie]Profesjonalny Filmik O Metin2 Pl


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

popieram @up2 :>

 

 

wychodzi na to samo

 

dropnie ci cos i tak idzie do gory cena

 

wiec wychodzi na to samo :)

Jeżeli uważasz że Ylayron to dziecko które zatrzymało się umysłowo w wieku 5 lat wklej to na swoją sygnaturę.

Opublikowano

Fajnie ^^ I po co to komu?

newsera.png

''Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.''

 

"I am the master of my fate, I am the captain of my soul."

 

Nie bądź taki żyła! Daj minusika!

Opublikowano

@Up

 

 

Po to, jakby ktos nie umial przerabiac video. Mam zamiar pomoc ludziom :)

 

 

@Down

 

Spam -.-

reklama forum

Opublikowano
Po to, jakby ktos nie umial przerabiac video. Mam zamiar pomoc ludziom

 

Extra, fajny pomysl ;) Ale mysle ze kazdy wie jak nagrac filmik np. hypercam i obrobic Windows Market, ja sie sam naluczylem ^^

newsera.png

''Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.''

 

"I am the master of my fate, I am the captain of my soul."

 

Nie bądź taki żyła! Daj minusika!

Opublikowano

Ja nagrywam frapsem, i obrabiam w Sony Vegas Pro 9.0, a nie kazdy umie sie dobrze obslugiwac "dobrze" tym programem :)

reklama forum

Opublikowano

Up mógłbyś mi dać kilka rad np. jak wstawić muzykę dodać napisy i zmieniać sceny?

 

Jak coś to pisz na gg 10633137

Opublikowano

Ale w tym fillmiku? PL'u JUZ NA ZAWSZE beda neosy! :)

newsera.png

''Anielska cierpliwość wymaga diabelskiej siły.''

 

"I am the master of my fate, I am the captain of my soul."

 

Nie bądź taki żyła! Daj minusika!

Opublikowano

PS: Juz Tulek sie czepial, ze nie ma efektow.

Ten filmik ma byc bardziej smutny, bo okazuje smutna prawde na MT2 PL :)

 

POZDRAWIAM

reklama forum

Opublikowano

Zobaczymy co z tego wyjdzie.

 

Mówicie o cenach. Na monastyrze kupiłem ebo+8 za 40k (gościu się pomylil i wystawił za 40k zamiast 4kk). 2 dni później kolce te były warte koło 6-7kk. Porażka...

Iron Maiden forever

 

Zbieram -

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...