Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozmowa]Rozmowa Na Gg Z Kolesiem


Poslaniec

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Krzysiek

22:16:19

Hi;)

 

 

 

Adrian (15568514)

22:16:28

Cześć. ; )

 

 

Krzysiek

22:16:29

ja z mpcforum w sprawie Komendy na Gm Mode

 

Adrian (15568514)

22:16:38

Tak, domyśliłam się.

 

Krzysiek

22:16:48

dam ci konto an cl

22:16:57

jak powiesz jak aktywowac zeby dzialala bo

22:16:58

znam

22:17:03

/set_event_flag

22:17:04

jakostak

 

Adrian (15568514)

22:17:08

Komenda jest taka .. ,, /Set_event_flag.

22:17:18

Trzeba ją wpisać w pewnym miejscu ; )

 

 

Krzysiek

22:17:27

Gdzie ;x?

 

Adrian (15568514)

22:17:38

Czy mogę zobaczyć owe konto ? ; >

 

 

Krzysiek

22:17:47

spoktamy sie ok w candy longju?

 

 

Adrian (15568514)

22:17:59

Zbytrnio nie mam konta.. ; )

 

Krzysiek

22:18:08

zrób se dam ci strone

22:18:14

http://candylongju.net/

 

Adrian (15568514)

22:18:25

Rejestracja dla Polaków, zablokowana. ; )

 

Krzysiek

22:18:35

przez bramke proxy

22:18:42

Masz Id do innego konta

22:18:47

malu***2 h k*******

22:18:49

czekaj w m1

22:18:50

kowal ch3

 

Adrian (15568514)

22:18:59

Ale jak mi pan ma zamiar dać te konto ?

22:19:08

Dogadajmy się.. jakoś bez wchodzenia do gry.

 

Krzysiek

22:19:12

powiesz w jakim miejscu

22:19:15

wysle ci ss ok?

 

Adrian (15568514)

22:19:39

Jak, ja powiem w którym miejscu, to pan nie da konta.. Dlatego iż chce pierwsza.

krzysiek

22:19:47

dam

 

 

 

Adrian (15568514)

22:19:54

Proszę mi zaufać, zobaczę czy owe konto jest.. I odrazu podaje miejsce.

 

Krzysiek

22:20:05

to schowam eq do magazynu ok?

 

Adrian (15568514)

22:20:24

Ale proszę pana, postać to szybko jest naexpić.

22:20:34

Ja chce zobaczyc eq z postacią.. ; > Jedno pvp i wychodzę.

22:20:38

Wychodzę, i pokazuje miejsce.

22:20:44

Tzn. Daje porty

22:20:54

Namiary które wpisuje się w karmer modzie. :D

22:21:34

Prosze mi zaufać. : )

 

wysyłanie pliku do: Adrian (15568514)

22:21:49

C:/Users/komptuer/Desktop/1001_152114.jpg (120.94 KB)

Zakończono

 

 

Krzysiek

22:21:52

zdjecie zrobione z 3minuty temu

 

 

Adrian (15568514)

22:22:26

To proszę, podaj mi pan ID i hasło, wejdę i odrazu daję miejsce.

22:22:32

( Namiary = porty. )

krzysiek

22:22:42

nie wize troche prosze powiedziec

 

 

 

Adrian (15568514)

22:23:06

Nie zależy mi na koncie... A ni na udostępnieniu owej komendy..

22:23:17

A poza mną, nikt Ci nie udostępni..

22:23:30

Przez dzieci, które rozwalają serwer'y..

 

 

Krzysiek

22:23:48

moge zdradzic jak wejsc do bazy metin2.pl ale to moze sie skonczycz policja

 

Adrian (15568514)

22:24:03

Nie obchodzi mnie to.. Wybacz.

22:24:09

Poda pan ID i hasło, odrazu daje ports.

 

 

 

 

Krzysiek

22:24:15

do czego porty

 

 

 

Adrian (15568514)

22:24:31

Namiary, porty co trzeba wpisać ( żeby się tpnąćź.

22:24:37

( żeby się tpnąć )

 

 

 

 

Krzysiek

22:24:47

jak?

22:24:53

do czego porty

22:24:56

z kordami

 

 

 

Adrian (15568514)

22:25:04

Kordy - Namiary = Port.

 

 

 

 

Krzysiek

22:25:18

do czego port

22:25:29

bo znam porty

22:25:33

candy longju'

 

 

 

Adrian (15568514)

22:25:42

W karmer modzie wpisujemy /hack - tam są kordy, trzeba odpowiednie wpisać , i w tamtym miejscu, trzeba wpisać /set_event_flag

22:25:45

Nie porty.. Kordy ..

22:26:04

Poda pan ID i hasło, konto istnieje.. I podaje miejsce.

 

 

 

 

Krzysiek

22:26:08

ok id jest maluszek102 jakie podawalem

 

 

 

Adrian (15568514)

22:26:44

Hasło, proszę.. Jeżeli konto istnieje, po 5 sekundach daję items.

22:26:50

Item ( kord- map )

 

 

 

 

Krzysiek

22:26:55

krzysio123

 

 

 

Adrian (15568514)

22:26:57

Tzw. Miejsce: )

 

 

 

 

Krzysiek

22:26:58

podam 2 konto tez

 

 

 

Adrian (15568514)

22:27:21

Dobrze, podaj pan.

 

 

Krzysiek

22:27:30

pierw powiec miejsce

 

 

 

Adrian (15568514)

22:27:54

Chwilka, zobacze czy na owym koncie jest EQ.

 

 

 

 

Krzysiek

22:28:09

jest dalem stare konto ale dam 2 i

22:28:14

3 na csyt2

22:28:16

jak dziala

 

 

 

Adrian (15568514)

22:28:21

Csyt2 nie chcę.

 

 

 

 

Krzysiek

22:28:22

113lvl sura bm

22:28:30

wejdz do gry ch3

22:28:32

i napisz

22:28:34

do MagBody

22:28:35

to ja

 

 

 

Adrian (15568514)

22:28:38

Proszę podać drugie konto.

 

 

 

 

Krzysiek

22:28:44

wejdz do gry

 

 

 

Adrian (15568514)

22:28:56

Wszedłem tamtym kontem.

 

 

 

 

Krzysiek

22:29:08

napisz

22:29:09

do

22:29:11

MagBoy

22:29:14

MagBody

 

 

 

Adrian (15568514)

22:29:51

Rozumiem że, nie chce pan miejsca ?

22:30:07

Chciałam Id i haslo, do głownego konta

 

 

 

 

Krzysiek

22:30:12

Bo widze

22:30:15

ze pan zmysla

 

 

 

Adrian (15568514)

22:30:20

Pani *..

 

 

 

 

Krzysiek

22:30:49

to zrób GM mode

22:30:53

na candy Longju to dam

22:30:54

ci konto

 

 

 

Adrian (15568514)

22:31:03

Na CL nie działa, są zabiespieczenia.

22:31:12

Teraz to na 2/4 serwerów nie dziala,bo są zabezpiczenia..

 

 

 

 

Krzysiek

22:31:24

to na yt5x

22:31:26

nowy serwer

22:31:28

chinski

22:31:34

pliki root dam ci konto i spol ok?

 

 

 

Adrian (15568514)

22:31:54

Rozumiesz, że na 3/4 serwerów już to nie działa ? Jedynie nie które niemieckie.

22:32:02

Żaden włoski/polski/chinski

 

 

 

 

Krzysiek

22:32:27

to nq bo klamiesz i wlasnie na invetro z fubu

22:32:31

sie smieja z toba

 

 

 

Adrian (15568514)

22:32:50

Podaj port venta.

22:32:56

Zaraz ja pośmieje się z niego.

 

 

 

 

Krzysiek

22:33:05

zaraz dam

22:33:26

s1.ventrilo.pl

22:34:29

to jak

22:34:32

dajesz pierw

22:34:35

czy nie?

 

 

 

Adrian (15568514)

22:34:46

Chwila, szukam mikrofonu.

 

 

 

Haha napisał'a że wie jak zrobić Ale pierw Chce passy do konta chodzi o komende GM mode

za wysoka sygnatura

Opublikowano

mogłbys to napisac w skrócie albo dac ss i usuń:

 

data:image/png;base64,iVBORw0KGgoAAAANSUhEUgAAABgAAAAYCAIAAABvFaqvAAAACXBIWXMAABJ0AAASdAHeZh94AAAAGXRFWHRTb2Z0d2FyZQBBZG9iZSBJbWFnZVJlYWR5ccllPAAAAUdJREFUOI3NVFGPgyAMLgTNFBIX3OP+/1/TxGxRQXEM5R7u4jksZpfs4frG1/br ...

do6qfp.jpg

Opublikowano

te "data:image/png;base64,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"

Usuń to ^^ ale rozmowa nawet nawet

Dasz -??? Ja chce - Daj -'ika ;]


astiumsign.png

Opublikowano

Pamiętacie wyciek e maili z o2?

Tam był właśnie taki o nazwie maluszek102 hasło krzysio123.

Miał konto na pl zbanowane szkoda że nie sprawdziłem na CL ^ ^

b8o4ya.jpg

ŻYCIE NA KRAWĘDZI X D

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...