Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę o wpasowanie tego kodu do GUI z ON i OFF i żeby automatycznie jak klikne ON przełączał na okno o nazwie jaką wpiszę w source ;f

 

To jest ukryta treść, proszę

 

 

+

 

trzymanie spacji [ciągłe] tez pod gui On i OFF

 

 

Proszę o source :]]

"W dzisiejszych czasach mamy nowych graczy metin'a.

Nie wiedza co to Oldschool, oni nie widzieli metina jaki był na początku.

Przyszli grać w niego w czasach DMG Hacka, EasyMetin, epików z epvp itd.

Nie doceniają serwerów Hard. " - Pewien user.

 

Pow3r / robo12 | Konto nieaktywne.

Opublikowano

nie rozumiem zbytnio o co chodzi z tym of i on ale wyglada to tak

To jest ukryta treść, proszę

zaznaczasz boxa zeby dzialalo w petli i dziala:P end=exit i msgbox bedzie plus??

 

 

 

a juz rozumien chodzi ci o "controlsend":P

To jest ukryta treść, proszę

i zamien sendy na coltrolsend wpisujesz nazwe okna przy pomocy auinfo:)

Do
$wiek+=1
Until ŻycieGetMsg() = -3

zbieram +

Opublikowano

nie rozumiem zbytnio o co chodzi z tym of i on ale wyglada to tak

To jest ukryta treść, proszę

zaznaczasz boxa zeby dzialalo w petli i dziala:P end=exit i msgbox bedzie plus??

 

 

Variable used without being declared.:

IF $checkbox=1 then

IF ^ ERROR

>Exit code: 1 Time: 0.309

 

:]

 

On i Off to zwykle przełączniki a ma klikać ctrl+h co ileś tam czasu ile wpisze i osobny guzik do włączania i wyłączania TRZYMANIA spacji ,taki auto attack do metina ;f

"W dzisiejszych czasach mamy nowych graczy metin'a.

Nie wiedza co to Oldschool, oni nie widzieli metina jaki był na początku.

Przyszli grać w niego w czasach DMG Hacka, EasyMetin, epików z epvp itd.

Nie doceniają serwerów Hard. " - Pewien user.

 

Pow3r / robo12 | Konto nieaktywne.

Opublikowano

sry

To jest ukryta treść, proszę

 

nie da sie w autoit zrobic zeby wykonywal 2 funkcjie naraz juz ktos o to pytal:P

 

 

Variable used without being declared.:

IF GUICtrlRead($checkbox)=1 then

IF GUICtrlRead(^ ERROR

>Exit code: 1 Time: 0.310

 

 

dalej to samo ..

"W dzisiejszych czasach mamy nowych graczy metin'a.

Nie wiedza co to Oldschool, oni nie widzieli metina jaki był na początku.

Przyszli grać w niego w czasach DMG Hacka, EasyMetin, epików z epvp itd.

Nie doceniają serwerów Hard. " - Pewien user.

 

Pow3r / robo12 | Konto nieaktywne.

Opublikowano

pozmieniales male literki na duze bo ja to pisalem od reki... a ty masz jedna duza teraz i jednal mala:P ch to nie Ch :D

Do
$wiek+=1
Until ŻycieGetMsg() = -3

zbieram +

Opublikowano

jak IF dam na małe to tak samo ... daj dobry kod i tyle ;p bo ani 1 mi nie dziala ;f

"W dzisiejszych czasach mamy nowych graczy metin'a.

Nie wiedza co to Oldschool, oni nie widzieli metina jaki był na początku.

Przyszli grać w niego w czasach DMG Hacka, EasyMetin, epików z epvp itd.

Nie doceniają serwerów Hard. " - Pewien user.

 

Pow3r / robo12 | Konto nieaktywne.

Opublikowano

AUTOIT MA WYJEBANE NA WIELKOŚĆ CZCIONKI,

naucz się lokuxd raz na zawsze.

 

Jedna zmienna to 'checkbox', a druga to 'checkbox1' <_<

 

nie czcionki tylko liter i to tylko w zmiennych bo "A" <> "a"

Opublikowano

dzięki 4ggr35510n miałeś racje z tą zmienną teraz działa,dzięki wszystkim i po + :]

"W dzisiejszych czasach mamy nowych graczy metin'a.

Nie wiedza co to Oldschool, oni nie widzieli metina jaki był na początku.

Przyszli grać w niego w czasach DMG Hacka, EasyMetin, epików z epvp itd.

Nie doceniają serwerów Hard. " - Pewien user.

 

Pow3r / robo12 | Konto nieaktywne.

Opublikowano

pisze mu tu z telefomu trudno jest dopatrzec sie takiego bledu :P nie wiedzialem akurat ze wielkosc litery niema znaczenia jak cos to sry... po co krzyczycie:)

ps.

To jest ukryta treść, proszę

juz edit z kompa dziala dobrze:D

Do
$wiek+=1
Until ŻycieGetMsg() = -3

zbieram +

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...