Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Global][Bug] Bug Na Magazyn Wkrótce Nie Będzie Działał!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Otóż przed chwilą włączyli serwer na Metin2.Com w którym wprowadzono nowy przycisk w ekwipunku, mianowicie:

itemshop.JPG

Po kliknięciu wyświetla się komunikat:

"Enter your password to open the storeroom." z możliwością wpisania hasła.

Po wpisaniu hasło gdzie kolwiek jesteśmy możemy otworzyć item shop.

 

Niestety wpisując komende "safebox_password 000000" wyświetla się komunikat, że jesteśmy za daleko od magazynu.

Wpisując po staremu "click_mall" po czym "safebox_password 000000" również wyświetla się komunikat

 

Podejrzewam, że na pl'u zostanie to wprowadzone w ten czwartek. Tak samo było z Antlantydą v2. Na US została wprowadzona we wtorek, zaś na PL w czwartek.

Opublikowano

watpie w ta ze cos takiego zrobia na pl.......

Dlaczego?

Metin2.com jest od gf, tak samo pl, ae, uk, fr, de czy inne. Wprowadzenie we wszystkich to kwestia czasu. Te metiny niczym się nie różnią i różnić się nie będą.

Z resztą ... zobaczymy w czwartek ;)

Opublikowano

Wątpie. Wojny są zablokowane w v2 i atlantydzie. Bug z dozorcą zostanie niedługo zablokowany.

Raczej nie ma innych sposobów.

Można jedynie liczyć, że komuś się uda znaleźć sposób aby za darmo wejść do v2.

Opublikowano

Nie każdy grał na becie :P

Już jutro czwartek ^^ Chyba nie wprowadzą tego w tym tygodniu na pl'u bo już by o tym napisali na forum

Opublikowano

Przecież przepustki są za darmo robi się sposób na darmowe smocze monety i się kupuje proste bo 20 sm w Free jeszcze działa.

sygnasj.jpg

Opublikowano

Przecież przepustki są za darmo robi się sposób na darmowe smocze monety i się kupuje proste bo 20 sm w Free jeszcze działa.

A co Ci da przepustka do v2 w atlantydzie lub jeśli złapiesz lenia w v1, lub gdzieś indziej? :P

Opublikowano

Kurde szkoda to już musze max wyexpić na PL w v2 ... i sie wynieść lub wykorzystać pozostałe przepustki ;( Bye Bye v2 ;/

Dasz -??? Ja chce - Daj -'ika ;]


astiumsign.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...