Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Czy To Przez Anglików Csyt2 Padł?[Video]


norbox

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Proszę sie wypowiedziec na ten temat

Film:

Film nie jest mój

211c73cd6486beb.gif

Minecraft

odkrywcai.pngwolftamer.png

Odkrywca

Wolfer:Lubie pieski:P

Jeżeli jesteś człowiek to kliknij na obrazek:

baner6.gif

Opublikowano

Takich zjebów dawno nie widziałem pisać do angola/chinola po polsku ja pierdole ten koleś miał racje polska młodzież nie do pobicia

A do tematu : Może adminowi serwer sie znudził to postanowił popsuć wszystkim dzień i wyłączyć serwa ale włamania nie należy wykluczyć

s2c77Oa.png

Opublikowano

czyli CSyt2 off 4Ever ? :D Jak tak to najlepszy dzień :D Na reszcie padł ten najgorszy priv !!! I co dacie mi minusa ... Dajcie jak chcecie

Opublikowano

Fajnie by tez bylo gdyby ktos jeszcze raz zrobil serw jak csyt2 exp 150 % wbudowany i co 2 dzien dawal 200 % ;) hwangi i takie tam. I jeszcze to tego polski (polski z malej bo to przymiotnik xD) :P :P xD :P

sygansnns.jpg

 

 

 

Uploaded with ImageShack.us

 

Powered By AppCore

Opublikowano

"plis zlodzieja mi" no tak polacy to koksy...a csyt2 byl dosc fajny :] no i dobrze ze ktos sie wlamal przynajmniej bylo ciekawie :D

Opublikowano

hahahaha pro, Csyt2 wielki przełom, gra na nim.... WIĘCEJ POLAKÓW niż na PLu :D

 

hacker: "Siema nooby jestem hacker zaraz rozpierdole serwa lv 7"

n3o: "Ja kce lefel sietem!"

 

 

No toć to jest inteligencja naszych:)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Z 1 strony, fajnie się pograło smoczycą na tym servie i wgl i i wgl... :)

A z 2 strony, tego serwera mi było żal, czemu?

 

Zawsze byłam nerwowa, prawie jak neo :), że jakaś chińska larwa mnie spierdoliła, albo inne sieci neostrady :)

Nie czułam radości, satysfakcji z gry, spełnienia... Tylko nerw, i chęć dania komuś w twarz...

Często prowadziłam walkę słowną, z dziećmi podszywających się za dorosłych... Po której wygrałam, bądź też przegrałam

 

Dlatego cieszę się , że go zamknęli, i mam nadzieję, że będzie wiele innych dobrych (może polskich) prywatnych serwerów...

 

Pozdrawiam: Cahil

Opublikowano

@Up

Nie przejmuj się ja też się wyzywam z dziećmi NEO i od pewnego czasu mi się to podoba. ;) Nieraz to żałosne, ale przynajmniej mogę się pośmiać. :D Byle nie puściły nerwy i nie walić klawiaturą o biurko to będzie spoko. :)

 

@Edit

 

Zdarzało się nawet że przesadziłem z wulgami i dziecka straszyły banem. :D

34979.png31850.png

9099.gif868.png

20316.jpg35106.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...