Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Inne]Czy To Już Koniec Candylongju Dla PolakóW ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siema siedziałem dzisiaj na forum candylongju i natrafiłem na pewien temat:

 

Przetłumaczone z translate:

 

Block Rejestracja dla Republiki Czeskiej, Rumunii i Polska

CandyLongju Staff, wskutek zwiększenia graczy z Czech, Rumunia i Polska podjęła decyzję o zablokowaniu zalogowaniu użytkownicy z tych krajów.

Ludzie, którzy są już członkami gry mogą się bezpiecznie bawić. Przypominamy również, że każdy IP może zostać zapisana do dwóch kont, i że jeśli strona nie ładuje, tylko czekać.

Środek ten zaczyna obowiązywać natychmiast.

 

CandyLongju Personel

_________________________________________

 

Pracownicy CandyLongju, ze względu na wzrost zawodników z Czech, Rumunia i Polska postanowiła wstrzymać użytkownikom nagrywanie tych krajów.

Osoby, które już wszedł do gry mogą się bezpiecznie bawić. Chcemy pamiętać, że również ip Każde konto może zarejestrować maksymalnie dwa, a jeżeli strona nie ładuje się, tylko czekać.

Środek ten zaczyna obowiązywać natychmiast.

 

CandyLongju Personel

 

dla obcokrajowców:

Jeśli masz także pytania można zadać tutaj rejestracji Blok, który pochodzi z Polska, Rumunia, Republika Czeska

 

Wykorzystanie Tłumacza Google w różnych usługach:Wyszukiwania

Filmy wideo

E-mail

Telefon

Czat

Firma

Tłumacz Google – informacjeWyłącz tłumaczenie na bieżącoPrywatnośćPomoc

Opublikowano

Nie jest to koniec CandyLongju dla Polaków!

Zauważyli, że większość to obcokrajowcy pochodzenia Czeskiego, Polskiego, Rumuńskiego.

Zablokowana jest rejestracja z IP tych krajów.

GRAĆ MOŻNA DALEJ!

 

 

EDIT. UP SZYBSZY

xb4c9CP.png
 

Serwer, który sprawi, że przypomnisz sobie dlaczego zacząłeś grać w metina :) 

Opublikowano

Możesz grać dalej , ale Polacy Czesi i Rumunii nie mogą się już zarejestrować ;)

Ten kto ma już konto gra nadal normalnie.

 

Ale ja znam sposób , aby zarejestrować się na CandyLongJu ;)

 

Zamieszcze tuta jak coś :)

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...