Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] - Sunsro I Ii , Jak Zagrać, Zmienić Hasło, Zarejestrować Się.


NuclearSun

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

SUNSRO I

1.Informacje:

Exp/Skill Point/Gold/Drop - 30x

Max lvl - 120

Max Skill Mastery - 360

Skill Cap - 120

Weapon + Armor - 11th Degree

Char - Only Chinness

Autopot - Manual

Alexandria - No

 

 

2.Download:

http://sunworld.gamerzcorp.org/sunworldv2028_FULL.7z

Oraz trzeba jeszcze to ściągnąć i podmienić media.

http://www.multiupload.com/MIZKRMDNBR

(Jeżeli transfer jest bardzo słaby to nic na to nie poradzę...)

 

 

3.Rejestracja:

http://translate.google.com/translate?js=y&prev=_t&hl=en&ie=UTF-8&layout=1&eotf=1&u=http://reg.sro8.com/reg.html&sl=auto&tl=en

(Myślę że po angielsku wam wystraczy... Przypominam, aby zrobić tam konto wymagany jest Code Invitation można go kupić na

srokey.com

jeżeli nie ma to trudno, albo możecie znaleźć na allegro.)

 

 

4.Zmiana hasła:

http://translate.google.pl/translate?js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=zh-CN&tl=en&u=http%3A%2F%2Freg.sro8.com%2Freg.html

 

 

SUNSRO II

1.Informacje:

Exp/Skill Point/Gold/Drop - 30x

Max lvl - 120

Max Skill Mastery - 360

Skill Cap - 120

Weapon + Armor - 11th Degree

Char - Only Chinness

Autopot - Manual

Alexandria - Yes

 

 

2.Donwload:

http://sunworld.gamerzcorp.org/sunworldv2028_FULL.7z

(Jeżeli transfer jest bardzo słaby to nic na to nie poradzę...)

 

 

3.Rejestracja:

http://translate.google.pl/translate?js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=zh-CN&tl=en&u=http%3A%2F%2Freg2.sro8.com%2Freg.html

(Myślę że po angielsku wam wystraczy... Przypominam, aby zrobić tam konto wymagany jest Code Invitation można go kupić na

srokey.com

jeżeli nie ma to trudno, albo możecie znaleźć na allegro.)

4.Zmiana hasła:

http://translate.google.pl/translate?js=n&prev=_t&hl=pl&ie=UTF-8&layout=2&eotf=1&sl=zh-CN&tl=en&u=http%3A%2F%2Freg2.sro8.com%2Frepass.html

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Widzę, że kolejny temat odświeżony. :)

Ten jedyny plusik to ode mnie! :)

 

A teraz znalezione błędy:

 

- Char - Only Chinness - zamień na - Char - Only Chinese

- 2.Donwload: - zamień na - 2. Download:

- (Myślę że po angielsku wam wystraczy... - zamień na - (Myślę, że po angielsku wam wystarczy...

- i niżej w dziale z sunsro II też pozmieniaj, bo widzę, że kopiowałeś. :)

 

P.S. Nie pomyśl, że ja taki niemiły. ;)

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Opublikowano

Wgralem tego media pk2 i jak wlaczam nie wyswietla mi start tylko znaki zapytania directx 9.0b itd itd i tak czy nie pyta jak tak to joymaxa mnie kieruje ,.,,,,

d94fce7fbcebf04e.jpg
Opublikowano

Masz Windows 7 lub Vista?

Jeżeli tak uruchom jako administrator.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witajcie

 

mam problem który pewnie często jest spotykany

chodzi mi mianowicie o prv serwer silkroad SUNSRO

Niby wszystko dobrze odpalam silka pojawia się przycisk START

ale gdy go wciskam wyskakuje mi "???????????"error

 

 

Proszę o szybką odpowiedź

Opublikowano

Witajcie

 

mam problem który pewnie często jest spotykany

chodzi mi mianowicie o prv serwer silkroad SUNSRO

Niby wszystko dobrze odpalam silka pojawia się przycisk START

ale gdy go wciskam wyskakuje mi "???????????"error

 

 

Proszę o szybką odpowiedź

 

Jaka wersja swsro ? Jeden czy dwa ?

1334497071-U17330.png

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Hej jak się rejestruję to mi błędy wyskakują może mi ktoś konto zrobić i dać passy na PW ?? Na Sunsro 1 ;p

 

Za konto do Swsro1 lub 2 trzeba zaplacic 25zl, a dokladnie ten invitiation code. Tak ze wiec jak nie zakupisz to nie pograsz.

15097.png
Opublikowano

Zapodajcie aktualny link do SWSRO 1 . Najlepiej na hotfile ...

7799.jpg6077.png
29163.gif28879.gif
29379.png27734.gif
20972.gif29098.jpg
21191.jpg27533.png
14119.gif 29360.gif

...WKS PANY...


"Per Aspera Ad Astra."
Opublikowano

Kilka pytań co do sunsro (swsro):

- czy jest jakakolwiek różnica pomiędzy serwerem I a II? (prócz nazwa)

- czy scrakowany bot pod zszc działa również na swsro (przecież jest bot pod tą wersje robiony - wole się upewnić)

- jeżeli tak to jak działa tam loop - są jakieś zbugowane funkcje czy wszystko działa cacy?

  • 4 miesiące temu...
Opublikowano

Invitation code - jest to kod potrzebny do rejstracji za ktory musisz zaplacic nie wiem ile ale ktos tu pisal ze 13 albo 25 zl :)

"Istota zamienia się w popiół, który okrywa wszystko wokół, ukrywa każdy szkopuł następnie jak widoczność po zmroku znika z widoku"

Opublikowano

Możesz sobie kupić taki kod. Każdy kod uaktywnia tylko jedno konto.

Jeden z niewielu użytkowników, którzy pamiętają początki tego forum.


85.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...