Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

TZR MU/exp:250,300/drop:65,99(prawdopodobnie zostanie zmienione)/97J+DS!


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Witam wszystkich. Chcialbym zareklamowac nowo powstaly serwer Mu Online (stoi od 2-3 dni)

Nazwa Serwera :TZR MU
Strona : http://5.114.174.92 (zeby wejsc na strone trzeba bez hamachi)
Hamachi : Tak
Dzialanie: Glownie 20h dziennie
Drop: 65% dla zwyklych graczy , Dla vipow 99% ale prawdopodobnie zostanie to zmienione .
Exp:250 dla zwyklych a 300 dla vipow
ogranicznik vipow: Tak
Forum : http://tzrmu.i-fora.info/index.php
Wersja : 97J+DS

POSTACIE/PUNKTY

DK :5
BK :5
DW :5
SM :5
ELF :5
EE/ME :5
MG :7



REGULAMIN SERWERA

Party.
1. Party może dostać każda osoba która o to poprosi..
2. Gdy patry jest full można odmówić dania party..
3. Nie ma takiego czegoąś jak,,moge sam ?".
4. W przypadku odmowy party proszšcy o nie może dać screen na forum, a pm poniesie za swój czyn konsekwencje.
Bluzgi! .
1. Za bluzgi grozi BAN bez WARNÓW!.
2. Nawet skróty przekleństw będą karalne!.
Kradzieże kont i kopiowane itemy .
1. Niestety strona głowna nie wymaga e-mail więc postanowiono zrobić takie coś iż, jeżeli komuś zostało ukradzione konto prosimy o powiedzenie o tym GM. Hasło zostanie wysłane na e-mail konta na forum, dlatego też należy się rejestrować dla bezpieczeństwa.
2.Itemy będą sprawdzane prawie codziennie i usuwane!. (PONIEWAZ KLIENT 97J+DS MA BUG DZIEKI KTOREMU MOZNA KOPIOWAC DOWOLNIE ITEMY NA BC.)

3.Postaramy się zabezpieczyć server aby nie można było kopiować!.
GM ma zawsze racje.
Nie proście adminów o party.
1.Nie należy wyzywać GM(ani innego gracza) grozi to warnem..
Nie zabijaj żadnego moba który został bity przez innego gracza!.
1. W takiej sytuacji uznawane jest to za KS! I grozi to warnem!
Warny i Bany
1. 3warny=ban 1miesišc
2. 2 bany= ban na zawsze.
Dlaczego warto czytać regulamin?
1. Za znajomości regulaminu będą eventy!
Itemy
1. Najcenniejszy item to Chinka, która podpisana jest dziwnymi znakami(trudno nie zauważyć).
2. 32 chinki i można kupić broń +11+2 opcje+luck
3. 1 chinka= 10s lub 10b
Dziękuje za uwagę i życzę miłego expienia :)[/b]

Itemy: +1 do +11+28
opt: wszystkie sa dostepne
rr: od 350 lvl za kase
chinki(stone - R%$%$%^)- mozna za nie kupic vipa(32 chinek) lub item.
OPIS DO CHAMAKOW/PLIKI POTRZEBNE DO MU

sciagamy hamaki i lecimy tak jak opisze :)
login: TZRMU hasło: dawid

Wlacz - Utworz lub polacz sie do sieci - Dolacz do istniejacej sieci - wpisujesz nazwy ktore podalem (login haslo - na czerwono jest)-dajesz dolacz -Skonfiguruj hamaki-preferencje-zmiania przezwiska i wpisujesz co chcesz
cos takiego raz sie robi :P pozniej tylko je odpalasz
JAK JUZ wlaczysz hamaki
to stronka serwa ci zadziala

Dalej laucher 3 wklejamy do folderu z gra c:program files (lub w inne miejsce gdzie wam sie gra zapisze)


sciagamy

http://www.instalki.pl/programy/downloa … amachi.php Hamachii
http://www.xworld.internetdsl.pl/client … Client.exe Client 97j+Dark Side
http://odsiebie.com/pokaz/1127258---af3c.html Launcher

Patch OBOWIĄZKOWY!!!(BEZ NIEGO NIE UZNAJEMY SCREENÓW!!)
http://odsiebie.com/pokaz/1126484---9cab.html

i wszystko jasne .

jesli ktos czegos nie umie to prosze pw.

Opublikowano

mazi jestes nooobem nad nooobami i tyle ci powiem :) chu* ci do tego jaki to serwer nie chcesz grac to nie graj i nie nawalaj mi postami na forum. dziecko neo to ty :)

Opublikowano
Drop: 65% dla zwyklych graczy , Dla vipow 99% ale prawdopodobnie zostanie to zmienione

Serwer for cash ^_^

Wersja ? Duzo ludzi nie przyciagnie... Na pewno nie z tego forum (chyba nikt tu nie ma tak malego mniemania o sobie :))

Hamak? Kto co woli ... Ja tam nigdy nie gralem na serwerze z tym czyms i nigdy nie zagram (a moze ? :D)

chinki(stone - R%$%$%^)- mozna za nie kupic vipa(32 chinek) lub item

Chyba ktos tu gral na x-world :) zenada ^_^

(stoi od 2-3 dni)

I nie wiecej niz miesiac nie postoi... Czemu ? Bo nikt juz na takiej wersji nie chce grac...

2 powod... Mozliwe, ze wejdzie na serwer porzadny haker i rozniesie to jeszcze szybciej niz powstalo ...

Opublikowano
mazi jestes nooobem nad nooobami i tyle ci powiem :) chu* ci do tego jaki to serwer nie chcesz grac to nie graj i nie nawalaj mi postami na forum. dziecko neo to ty :)

 

 

na zle forum wszedles -.-

 

jest odpowiedni dzial na publikacje, jak nie umiesz czytac to wy****dalaj na gamecenter

 

nie dosc ze nie umiesz czytac to pisac tez ^^

 

"Twój Temat napisany przez Ciebie na: "TZR MU", został usunięty przez Administratora lub Moderatora.

 

Powód: jestes dziwka nooobem chuj pizda :) nic dodac nic ujac ;)"

 

to chyba "admin" o sobie pisal

 

publikacja powinna pojsc do kosza ^^

 

serv juz RIP ^^

 

 

Opublikowano

nie mam zamiaru sie z nooobem klocic ;] nie podoba ci sie to nie pisz ;) po co ty mi na forum? do szczescia raczej nie. mozecie kasowac co mnie to :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...