Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Co Myslicie O Nowych Serial Na Mtv? Wiecej W Srodku:)


Ktory Lepszy Serial ?  

10 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Ktory Lepszy Serial ?

    • udreki mlodego bergera
    • Tajemnice Valemont

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemanko

:)

 

Wczoraj ogladajac poznym wieczorem MTV znalazlem dwa fajne seriale :

 

-Udręki Młodego Bergera ( 22:00 niedziela )

 

-Tajemnice Valemont ( 22:30 niedziela)

 

Mi Sie Bardzo podobaja , a wam ?? Oddaj Glos w Ankiecie

 

Ja Osobiscie Wole ten 1 bo jest smieszny i mlodziezowy , a ten drugi taki mroczy ale nawet fajny :P

Opublikowano

Udreki mlodego berkera mysle ze lepsze - raz to chya widzalem

 

 

a tak to wole Szał Ciał ;d albo Next albo Randki w ciemno z podpowiadaniem albo zemsty kolegow za zjebana randke itp :DxD duzo zajebistch maja tak serialow

30364378.png

Opublikowano

Fajne są filmy :) Ja wole co na to tato ;)

 

A te co podałeś mogą nawet byc

12381569.png

 

"Już się nie boję nic mnie nie czeka , smutny finał człowieka który zapada w etap"

Opublikowano

Nie oglądam MTV.. takie programy lansujom dzieciom mózgi

 

Nawet metin tak bani nie ryje jak te jebane słit sixten i inne gówna dla gimbusów

 

 

Kiedyś to był najlepszy program o muzyce teraz tam prawię w ogóle nie ma muzyki

Jestem dinozaurem

Użytkownik od 22 wrz 2007
Opublikowano

Nie oglądam MTV.. takie programy lansujom dzieciom mózgi

 

Nawet metin tak bani nie ryje jak te jebane słit sixten i inne gówna dla gimbusów

 

 

Kiedyś to był najlepszy program o muzyce teraz tam prawię w ogóle nie ma muzyki

 

 

zgodze sie z toba z tym " słit sixtin" bo tam to odpierdala na mozg tym dzieciom ;]

ale niektore seriale sa fajne ;]

Opublikowano

Zgadzasz się .a po chwili zaprzeczasz -.-

Już widać komu mtv zryła dupe *.*

 

To kicz i tandeta ... nawet pimp my ride już mi sie odechciało oglądac no ale cóż ... XXI wiek itd

Człowiekowi nie da sie dogodzić ^^

pedo-dog.gif

Opublikowano

Nie trawie tego kanału, same idiotyczne seriale... Kiedyś oglądałem tam pięść mistrza zen, ale to dawno było.

IDIOT, IDIOT EWRYŁER !!

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

MTV mnie powoli wkurwi*. Te Słit Sikstiny, chwalanie się chatą i kasą. Po co się tym chwalić? Podobno już pare osób okradziono, właśnie dzięki MTV CRIBS.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...