Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Czy Da Się Zmienić Żeby Zamiast Wartości Ataku 0 Było Np 200 ?


Rekomendowane odpowiedzi

Pasjonat
Opublikowano

Czy da sie jakoś zmienic zeby zamiast wartośc ataku 0 pisało wartośc ataku np 200 ? chodzi mi oto zeby bylo widoczne jak najedziemy na bron a nie zwiekszenie dmg ?

1-2338839-560x95-1-FF5519-FFFFFF.png
Opublikowano

item_proto w kliencie uaktualnij... wartości te same co w navicat.

 

twój metek/locale/pl ściągnij packer by eddy to ci ładnie rozpakuje i spakuje;)

Pasjonat
Opublikowano

mozesz opisac bo jestem toeche zielony nie robilem tego jeszcze wiec musze troche szczegołowo

@edit juz wiem jak to zrobic tlyko nie wiem czy dziala wiec zobacze

1-2338839-560x95-1-FF5519-FFFFFF.png
Opublikowano

http://www.speedyshare.com/files/24516843/Easy_File_Extract0r_by_Eddy_4_epvp.exe

 

packer by eddy wpakowujesz do klienta gry folder locale potem folder pl

 

odpalasz go extractujesz item_proto (są zakładki item proto lub eix/epk)

 

wypakowane item_proto_dump.xml

otwierasz notatnikiem, value od 1 do 4 to wartosc ataku (magiczna 1-2 potem fizyczna 3-4) value 5 roznica np: jak ulepszasz .

 

zapisujesz, wychodzisz

 

odpalasz packera by eddy packujesz usuwasz swoje item_proto

item_proto_neu zmieniasz nazwe na item_proto i tadam, gratulacje, zakończyłeś prace sukcesem -.-

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...