Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie I Zarazem Problem]Co Zrobić , Aby Ktoś Umiał Wejśc Na Stronkę Wbudowaną W Plikach Paninaxa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No właśnie mam kolejny problem , pisalem już o tym w temacie pliki serwerowe edyted a niewiem jakoś tak.3 razy pisałem nie uzyskałem odpowiedzi , myślę , że jeśli tu napiszę pomożecie.Problem jest taki , że ja umię wbić na stronkę inni nie.Dlaczego?Tego niewiem...Please pomóżcie dam wam 5 + co tam chcecie ,ale pomóżcie.Mam port 2080 odblokowany jak coś.Pliki serwerowe z tego tematu :

To jest ukryta treść, proszę

Serwer jakby co hamachi

Opublikowano

dobra , ale ja tu się pytam jak na hamachi

A inni są połączeni do sieci hamachi? :> Bo jeśli nie to nie ma prawa wbić.

Opublikowano

Jeśli chodzi o hamachi to użytkownicy, którzy chcą zobaczyć stronę muszą być w TWOJEJ SIECI HAMACHI.

To jest podobnie jak ze spolszczeniem... Dla cb IP z końcówką .100 a dla innych normalna

Odpal też wszystkie XAMPPY itd.

A jak nie to postaw jeszcze raz... zdarza się czasem, że coś się nie skonfiguruje czy coś

 

Powodzenia ;)

Opublikowano

ile razy mam pisać , że są w hamachi i to ma być stronka na plikach paninaxa , nie jakieś xampy , poza tym pisałem!!

Ja wbijam normalnie , jak oni napiszą z moją końcówką , to nie działa :( Pomóżcie please

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...