Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dyskusja]Wasze OsiąGniecia


Mr0zi0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Stworzyłem ten temat abyście mogli pochwalić sie swoimi wysokimi fragami/statami...

 

Proszę o umieszczanie według wzoru:

  • Nick:
  • Klan:
  • Server:
  • Mapa:
  • SS:
  • Jaką taktykę mieliście:

 

No to ja zacznę

 

Nick: iNq

Klan: {jD}* - Juste Die

Server: [M]agnoons Fun & Fall Maps

Mapa: TO-(T.F.G)-WARE-HOUSE

SS:

1285595942-U84203.jpg

Taktyka:Jak widać byłem w terror na poczatku wchodziłem na górę i do okna ściągałem po 1-3 na rundę (wszystko HS :D). Następnie wchodziłem an dach mały camp na drabinę i +1/2kills (jak trafili się jacyś na dole). Potem z powrotem na dół i mały camp przy schodach +1/3kills chyba ze trafił się jakiś w labiryncie to +2/4kills. powrót do RP i camp w pomieszczeniu z hostage (na Magnoon nie ma zakładników).Tam mały camp i wybijałem resztę...

Najlepszy frag w tej rundzie 517dmg...

1356885104-U84203.png

Opublikowano

A mi się wydaje ze nie wczoraj na TO-LostMounthain miałęm fraga 817 potem 613 i 791 to nie jest rpzypadek poprostu potrafie grać wejdx na [M]agnoons fun & fall maps zoabczysz

1356885104-U84203.png

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano (edytowane)

•Nick: jak na screenie

 

•Klan: brak, VoF

 

•Server: nie pamiętam

 

•Mapa: na ss

 

•Jaką taktykę mieliście: brak ?

 

 

 

 

Tu nawet niezły wynik tylko pkt mało ale fragi ok:

 

st10.jpg

 

Miałem lepsze wyniki ale nie znalazłem żadnych ss-ów.

 

Tutaj jeszcze do konkursu kto więcej pkt zdobędzie w 30min z botami na zaawansowanym:

 

zbotami4.jpg

Edytowane przez nesz1

であるSpidoo

Opublikowano (edytowane)

Nick:ZimnyDran

Klan:brak

Server:BEST Trooper Only BEST czy jakoś tak.

Mapa:Trooper

SS:

http://www.otofotki.pl/img22/hs2731_moj-rekord.jpg.html

Jaką taktyką grałem?:Grałem Deaglem,Shotgunem i Msg 90.

Byłem defensywny zamiast lecieć na chama.

Głównie poza obszar windy i pokoi nad pochylnią nie wychodziłem.

Byłem cały czas w ruchu jak się ktoś nawinął to go chlast.

Widać dobra taktyka.

Generalnie jak ktoś jest bardzo blisko to dwa strzały z shotguna,albo jeden i podziękował.

Ktoś był trochę dalej to deagle.

Kiedy używałem Msg to chyba każdy się domyśli.

Te prześwitujące bronie to nie jest WH tylko spawnkill protect,który jest wgrany na serwer.

Jak ktoś nie wierzy niech sam wejdzie na serwer i zobaczy.

Zaznaczam,żę do grania na serwerze jest potrzebne UTDC 1.7c

Edytowane przez Wadas1992

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...