Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Pytanie] 2 Pytanka Odnośnie Sygnatur


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mam do was 2 pytania.

 

Czy to jest dobrze wtopiony render ? Czy wogóle nie jest wtopiony ? Jeśli nie, podajcie jakiś tutek jak wtopić.

 

messo.png

 

2. Jak dobrze dodawać napisy ? Robić jakieś krycie czy coś ?

 

Za dobre podpowiedzi Daje limit + !

zyczeudanychswiatow.pngwesolych.png
Specjalista
Opublikowano

Render wogóle nie wtopiony.Wtopienie tzn,że ma być wtopiony w tło ;)

Google służy pomocą ;)

qes.png
Opublikowano

@UP Nic mi tym nie pomogłeś.. Nie mam pojęcia jak dobrze wtopić w tło

 

A co sądzicie o tym ? : 100wf.png

 

I pomóżcie z napisami chyba że ten jest okej :P

zyczeudanychswiatow.pngwesolych.png
Opublikowano

@UP

 

Widze że Joker jest wtopiony ale to po prawej nie.. ale mało co umiem robić w sygnaturkach. Zraz coś spróbuje zrobić

 

@EDIT Wtopione ? Nie umiem odróżnić.

 

92412772.png

zyczeudanychswiatow.pngwesolych.png
Opublikowano

Przeczytaj sobie poradnik navid naruto tag czy jakos tak , tam jest opisane jak wtopić łatwym sposobem . Przeczytaj wogle wszystkie tutoriale od sygnaturek jakie mamy na forum :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...