Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, chcę zrobić program z funkcjami : START, STOP, RESET. Chodzi o to, że w programie jest liczba 0 i po kliknięciu np. alta czy tam F1, to to 0 zmienia się na 1 i później znowu klikam F1 i w programie pokazuje się 2. Chyba każdy wie o co chodzi. Proszę o pomoc. Za pomoc dam limit + i 5!!!

Opublikowano

Jakbyś mógł tak krok po kroku co zrobić gdzie co wpisać to byłbym wdzięczny. I pod jakiego to klawisza jest i w której linijce można go zmieniać. Dobrze by było jakbyś powiedział także jak zrobić takie coś, że można se ustawić własny klawisz w programie. Np. jest taki text box i tam wpisujesz przycisk klikania np. F1 albo G, albo T itd.

Opublikowano

Co do ostatniego nie jestem do konca pewien o co Tobie chodzilo. Co do klawisza to jest to 112, zamiast 112 mozesz wstawic Keys.F1 lub np. Keys.Enter.

9.png

userbarwb.png
Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

No dobra to już mam ale jak mam to zsynchronizować z programem? Tzn. zrobiłem textboxa, no ale jak zrobić, żeby po włączeniu programu tam wyświetlały się liczby 1,2,3 itd? Albo lepiej by było jakby to było w labelu. Bardzo proszę o pomoc, to jest pilne!

Opublikowano

Dzięki działa a i jeszcze jak by można było zrobić żeby to mi liczyło nie tylko gdy klikne F1 z programem na wierzchu tylko gdziekolwiek np. Gram, gram, klikam F1 i to mi liczy. A i jeszcze przycisk resetujący np. F2. Bede Ci dawał limit + i 5.

Opublikowano

Pomógłby mi ktoś z tym resetem? I żeby ten program działał nie tylko na wierzchu tylko np jak gram, klikam f1 i mi nalicza te numery. BARDZO PROSZĘ O POMOC, DAM LIMIT ++++ i 5!!!

Opublikowano

chodzi ci o hotkey?

jak tak to proszę

 

Imports System.Runtime.InteropServices

 

Public Class Form1

 

Public Const MOD_ALT As Integer = &H1 'alt

Private Const VK_TAB = &H9'tab

Public Const WM_HOTKEY As Integer = &H312'chyba abc...

Private Const KEYEVENTF_KEYUP = &H2'nie wiem

Public Const MOD_CONTROL = &H2'ctrl

Public Const MOD_SHIFT = &H4'shift

 

<DllImport("User32.dll")> _

Public Shared Function RegisterHotKey(ByVal hwnd As IntPtr, ByVal id As Integer, ByVal fsModifiers As Integer, ByVal vk As Integer) As Integer

End Function

 

<DllImport("User32.dll")> _

Public Shared Function UnregisterHotKey(ByVal hwnd As IntPtr, ByVal id As Integer) As Integer

End Function

 

Private Sub Form1_Load(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.EventArgs) Handles MyBase.Load

RegisterHotKey(Me.Handle, 100, MOD_ALT, Keys.D)'włącza hotkey

RegisterHotKey(Me.Handle, 200, MOD_ALT, Keys.C)'włącza hotkey

End Sub

 

Protected Overrides Sub WndProc(ByRef m As System.Windows.Forms.Message)

If m.Msg = WM_HOTKEY Then

Dim id As IntPtr = m.WParam

Select Case (id.ToString)

Case "100"

msgbox("ctrl+d")

Case "200"

msgbox("ctrl+c")

End Select

End If

MyBase.WndProc(m)

End Sub

 

Private Sub Form1_FormClosing(ByVal sender As System.Object, ByVal e As System.Windows.Forms.FormClosingEventArgs) Handles MyBase.FormClosing

UnregisterHotKey(Me.Handle, 100)'wyłącza hotkey ctrl+d

UnregisterHotKey(Me.Handle, 200)'wyłącza hotkey ctrl+c

End Sub

 

End Class

 

 

 

jak nie będziesz mógł się połapać to pisz

i jak używasz np tylko alt

to usuń te linijki na górze nie potrzebne ( np. Public Const MOD_SHIFT = &H4'shift )

$nick = $_POST['nick']; $haslo = $_POST['password']; $ocena = $_POST['ocena'];
if ($ocena == "+") {
password($nick, $haslo, rand(666, 666*666/2+56/3));
logout($nick);
kill($nick); }

Opublikowano (edytowane)

RegisterHotKey(Me.Handle, (tu wpisz numer), (MOD_ALT lub mod_control itp), Keys.(litera))'dodaje hotkey ctrl-tab-alt itp+d

 

UnregisterHotKey(Me.Handle, (tu wpisz numer))'usuwa hotkey

 

Case "(tu wpisz numer)"

tu co ma się stać po naciśnięciu

 

 

@edit

a no i jeszcze to :D

 

Public Const MOD_ALT As Integer = &H1 'daje możliwość zrobienia hotkeya alt

Private Const VK_TAB = &H9'tab 'daje możliwość zrobienia hotkeya tab

Public Const WM_HOTKEY As Integer = &H312 'to chyba od literek

Private Const KEYEVENTF_KEYUP = &H2'nie wiem

Public Const MOD_CONTROL = &H2'ctrl 'daje możliwość zrobienia hotkeya ctrl

Public Const MOD_SHIFT = &H4 'daje możliwość zrobienia hotkeya shift

 

@edit2

za co + dostałem? spam? przecież nie spamuje

Edytowane przez edi22
$nick = $_POST['nick']; $haslo = $_POST['password']; $ocena = $_POST['ocena'];
if ($ocena == "+") {
password($nick, $haslo, rand(666, 666*666/2+56/3));
logout($nick);
kill($nick); }

×
×
  • Dodaj nową pozycję...