Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jakie Bronie Od Jakiego Lvl, I Jaki Demage


kis0ogura

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzisiaj wam Opisze Nie wszystkie Bronie ale Te lepsze od jakiego lvl są i jaki Mają DEMAGE

 

L85A1

w053rq.jpg

Demage-50%

Speed-60%

Accuracy-52%

Recoil-57%

Od lvl - 26

 

MK-1S

202ce5.jpg

Demage-99%

Speed-90%

Accuracy-99%

Recoil-65%

Od lvl - 21

 

Aw50F

aw50f.jpg

Demage-99%

Speed-0%

Accuracy-99%

Recoil-59%

Od lvl - 21

 

M16A4

m16a4.jpg

Demage-41%

Speed-70%

Accuracy-46%

Recoil-73%

Od lvl - 21

 

Dual Scorpions

dual-scorpions.jpg

Demage-52%

Speed-72%

Accuracy-35%

Recoil-84%

Od lvl - Makrket Place Only

 

HK69

hk69.jpg

Demage-99%

Speed-0%

Accuracy-70%

Recoil-100%

Od lvl -16

 

Barrett

barett.jpg?w=108&h=122

Demage-99%

Speed-70%

Accuracy-99%

Recoil-51%

Od lvl -16

 

TMP

tmp9.jpg?w=108&h=122

Demage-42%

Speed-90%

Accuracy-30%

Recoil-54%

Od lvl -16

 

M4 Spectre

m4-spectre.jpg

Demage-37%

Speed-90%

Accuracy-36%

Recoil-84%

Od lvl -16

 

 

 

To Już Wszystko, To raczej nie był [Tut] Tylko coś podobnego.

kis0ogura

sex0foon

Jaroox

 

Pod Tymi Trzema Nickami Kryję się Ja

Jarek

Mam nadzieję że się spodoba, i nie będzie minusów.

Opublikowano

Skopiowane z g1 obrazki i opisy praktycznie zero twojej pracy jak kolega powiedział ctrl + c ctrl +v -

Srane nie kopiowane, Nie pasuje ci mój [tut] To go nie oglądaj, a na g1 nie ma chyba tego.

 

hahahaha 0 pracy.

Opublikowano

Ale ładnie się napracowałeś oh! Wystarczyło tylko zobaczyć w grze jakie sa spisać na kartke itp.. ale kogo to obchodzi?! Lepiej by było jak byś napisał jakie są dmg podstawówek

Poco mam robić jaką kolwiek sygne skoro itak mi ją możecie edytować ...

Opublikowano

Jeśli ty to sex0foon to dostales ode mnie z 2tygdonie temu w dupe;d

 

10 more

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...