Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak Dobrze Zacząć Grę ?


xxSyRiUsZxx

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ;)

Znudził mnie już Metin2 i kumpel mi polecił właśnie 4story. I teraz pytanie. Jak dobrze zacząć?

Dajcie jakieś rady jakiego chara wybrać, królestwo(jak jest), jaka profesja itp.

Bardzo by mi sie to przydało

WIELKI RELOAD USERA XXSYRIUSZXX

DAWAJ MINUSY BIJEMY DO 2K !!!!

NAWET ZA NIC PROSZE !!!

Opublikowano

Pozwolę odpowiedzieć 1...

Twój kolega jeżeli ci polecił - powinnien powiedzieć w jakim królestwie gra - bo do wyboru są dwa Derion i Valorian.

Według mnie:

Aderia - Tu raczej prowadzi derion...I nie mówcie, że nie bo nie dajecie rady na wojnach.

Mortal - Tu jesteś tzw. wolnym strzelcem - grasz gdzie chcesz, tu się liczy taktyka itp.

Teraz coś o postaciach:

- Łucznik, (Tu polecam człowieka do grania.)

- Wojownik, (Tu feline lub człowiek, ale ten 1 ma więcej hp i ataku,)

- RMC (Rycerz Mroku Cienia), (Feline lub człowiek, tu jak się ma dobre bony, można grać każdym z tych dwóch)

- Czarodziej, (Tu chyba wróżek, ale człowiek też nie jest zły.)

- Kapłan, (Tu tak samo jak u góry)

- Zakliancz. (Tu gra się opiera na pecie - polecam wróżka, człowiek też da radę, ale bez eq leży.)

Na razie chyba tyle wystarczy...Jak coś potrzeba to pisz ^^

Pozdrawiam, Razmess.

Nic.

Opublikowano

Dzieki przyda sie ;)

Bo narazie jak grałem to cały czas dedałem :P

WIELKI RELOAD USERA XXSYRIUSZXX

DAWAJ MINUSY BIJEMY DO 2K !!!!

NAWET ZA NIC PROSZE !!!

Opublikowano

A zrobiłeś misje początkowe?

Za nie jest podstawowe eq - chyba wiesz jak jje założyć?

Nie do razu Rzym zbudowano, nie porywaj się na moby z wyższym lvl'em.

Pozdrawiam, Razmess.

Nic.

  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

Racja w Derion ja jestem i pamiętam jak zaczynałem grę, to chyba najtrudniejsza misja (z tych początkowych) to była wyzwolenie pól kukurydzy :D

 

Ale misje szybko i przyjemnie lecą

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...