Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Atlas Grzybów - Czyli....Jak Szybko Zarobić.


Razmess

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie będę się rozpisywał...

Poradnik na:

http://board.4story.pl/index.php?page=Thread&postID=153523&highlight=atlas#post153523

Pozdrawiam, Razmess.

Nic.

Opublikowano

"Jest wzorowany na ..."

 

on nie jest wzorowany on jest zerżnięty prosto z tamtej strony dałbym ci jakieś + czy coś ale nie jest to twój poradnik

beztytuufdgdfgdfgdfg.png
Opublikowano

Co za idiota nie dosc ze 95% to było edytuj wklej to moze jeszcze kurwa (podaj swoje passy na forum przecierz o grzybie nie mówi się głośno) bo sie wszysczy złazą ale ty nalezysz do takich (co im staje jak dostaja plusa) mimo ze sami sobie szkodza o ile grasz w ta gre bo jak nie grasz to sie wogule nie powwines udzielac...

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Co za idiota nie dosc ze 95% to było edytuj wklej to moze jeszcze kurwa (podaj swoje passy na forum przecierz o grzybie nie mówi się głośno) bo sie wszysczy złazą ale ty nalezysz do takich (co im staje jak dostaja plusa) mimo ze sami sobie szkodza o ile grasz w ta gre bo jak nie grasz to sie wogule nie powwines udzielac...

 

Jak masz pisać takie posty to lepiej w ogóle nie pisz. Co boisz się że ktoś Ci czeladniki będzie sprzątał sprzed nosa?? W takim razie też nikt nie powinien hacków publikować bo wszyscy będą używać... To forum jest po to aby dzielić się z innymi ludźmi swoją wiedzą.

PS. idzie raport za wulgi

Opublikowano

Jak masz pisać takie posty to lepiej w ogóle nie pisz. Co boisz się że ktoś Ci czeladniki będzie sprzątał sprzed nosa?? W takim razie też nikt nie powinien hacków publikować bo wszyscy będą używać... To forum jest po to aby dzielić się z innymi ludźmi swoją wiedzą.

PS. idzie raport za wulgi

tak lataj do moda po skarge i do mamusi po cukierka... ty pewnie o grzybie wiesz tyle co na priv servie... albo i mniej nie rozrózniasz grzyba od hacków to tym bardziej sie nie udzielaj bo to dwie różne rzeczy...

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Jakbyś chciał wiedzieć to na PL'u mam 80 lvl i nie używam hacków także ty się nie udzielaj jak nie wiesz.

 

"nie używam hacków" tego nie skometuje ale przypomne ci co to znaczy MPC forum Multi Payer Cheats a jak nadal niewiesz to użyj google Translete

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

"nie używam hacków" tego nie skometuje ale przypomne ci co to znaczy MPC forum Multi Payer Cheats a jak nadal niewiesz to użyj google Translete

Czy to że czytam/wypowiadam się na tym forum musi znaczyć że używam hacków? Zastanów się troszkę. I skończmy tą głupią rozmowe

Opublikowano

Powiem tak: Panowie koniec spamu.

Jeżeli będzie więcej negatywnych komentarzy - usunę treść tematu, wyślę raport sam na siebie. Pasuje?

A teraz skończcie to bezsensowną kłótnię, ona do niczego nie prowadzi.

Pozdrawiam i życzę paru %, Razmess.

Nic.

Opublikowano

no no no Razmess tego sie po tobie nie spodziewałem...TuTek fajnie że sie pojawił ale szkoda że to zerżnięcie z forum PLa

Cytat

 

Orientacja seksualna polega na tym, że jeden mężczyzna lubi blondynki, drugi szatynki, że jedna pani woli umięśnionych mężczyzn a inna chudych intelektualistów. Homoseksualizm nie jest orientacją jest chorobą za którą homoseksualiści nie ponoszą odpowiedzialności. Pewna grupa ludzi rodzi się upośledzona fizycznie, na przykład bez ręki ale czy to znaczy, że wszystkim zdrowym powinniśmy też obcinać ręce? Nie, powinniśmy zapewnić im protezy. Obowiązkiem państwa jest zapewnienie homoseksualistom, jak wszystkim upośledzonym fizycznie czy psychicznie profesjonalnej opieki medycznej.

Opublikowano

thx przydalo sie lap +

90% Nastolatków dostałoby załamania nerwowego, gdyby Justin Bieber stał na dachu wieżowca i miał zamiar skoczyć.

Jeśli należysz do tych 10%,które wzięłoby krzesełko i popcorn i darło się: "Skacz lamusie!"- wklej to na swoją sygnaturę!

  • 1 miesiąc temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...