Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem] Nikt Nie Może Wbić Na Mojego Priva Hamachi


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A więc tak niby wszystko jest ok robiłem już serwa zgodnie z różnymi tutami mam pliki By Raven( serwerowe)

w port mapie jest moje ip z hama z końcówką 100 koledzy mają spol z normalną końcówka i za nic nie mogą wbić

Proszę o pomoc góry dzięki.

Starajcie Się Pisać Po Polsku.

Opublikowano

No tylko co bo już sam nie wiem a robiłem tyle razy ze już mi ręce opadają

a nie jestem nowicjuszem bo już kiedyś miałem serwa i to nie jednego.

Starajcie Się Pisać Po Polsku.

Opublikowano

Nie ma nic takiego

Ale mam podejrzenie bo jeśli ktoś wbija na siec hamachi albo próbuje logować t w Virtual pc kontrolka od sieci ani nie mrugnie

Starajcie Się Pisać Po Polsku.

Opublikowano

Witaj.

Proponuje wyłączyć zapore systemu Windows oraz zapore twojego Anty-Virusa.

Jeśli to nie zadziała spróbuj zrobić restart komputera.

 

Pozdrawiam.

Reputacja jest mi obojętna, jeśli jednak ci pomogłem możesz dać +.

Opublikowano

Nie wiem czy ten post ma sens ale mam w panelu sterowania w zapora systemu zaporę wyłączoną

a w centrum zabezpieczeń pisze ze jest włączona lol

Starajcie Się Pisać Po Polsku.

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...