Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Quick Scope


dawidek1258

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Polega to na tym aby miec Kieszonkowca Pro i po prostu (Quick Scope = Szybkie Celowanie) Szybko wycelować i zabić na shota :)

Opublikowano

Polega to na tym aby miec Kieszonkowca Pro i po prostu (Quick Scope = Szybkie Celowanie) Szybko wycelować i zabić na shota :)

 

Kolega Poldi06 napisał prawdę, ale nie całą. Kieszonkowiec Pro pomaga szybciej celowac, tak jak wstrzymanie oddechu pozwala robic to dokładniej. Ale- trzeba jeszcze odpowiednio podejsc do tematu celowania. Po pierwsze trzeba w ustawieniach zmienic ppm, zeby korzystał z przyrządó celowniczych tylko wtedy gdy ppm jest wcisniety. Dalej to trzeba ogarnąć jak celowac i jak strzelac (no i czym). Bo strzał oddajesz w momencie gdy przystawia celownik do oka (a ekran robi sie czarny ;p)

Jest pelno tut'ków na YT na ten temat :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...