Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Jak Zostać Gm'Em Na Własnym Serwerze


AssAssin136

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka!

Powiem Wam dzisiaj jak zostać GM'em na swoim własnym prywatnym serwerze Metin2

 

 

Wchodzimy w navicata....

 

Wchodzimy w katalog "common"

57820579.png

 

Potem "gmhost"

51602974.png

 

W kolumnie "mIP" piszemy nasze IP z hamachi z normalną końcówką

54467716.png

Zapisujemy i zamykamy.... Teraz wchodzimy w "gmlist"

18974435o.png

 

I mamy takie kolumny

71908484.png

 

mID

piszemy numer GM po kolei np. 1, 2, 3, 4, 5, 6 itd.

 

mAccount

piszemy login GM np. mpcforum

 

mName

piszemy nazwę postaci np. Noobek

 

mContactIP

piszemy nasze IP z hamachi z normalną końcówką

 

mServerIP

nic nie zmieniamy

 

mAuthority

Ranga GM (Maksymalna to IMPLEMENTOR)

 

 

Tak to powinno miej więcej wyglądać

86813100.png

 

Jak już to zrobimy to zapisujemy.

 

- Jeżeli dodajemy PIERWSZEGO GM trzeba zresetować serwer w Microsoft Virtual PC

- Jeżeli dodajemy DRUGIEGO ITD. GM wystarczy w grze wpisać

/reload all <nick GM>

Potem nowy GM musi zrobić relog i będzie miał GM

Mam nadzieje, że pomogłem.... Jeśli tak możesz mi się odwdzięczyć dając mi +.

 

Zakaz Kopiowania Na Inne Fora....

Game Admin Prywatnego Serwera Assens

AssAssin

  • 2 miesiące temu...
Opublikowano

A ja jak otwieram to gmlist to mi pisze 1194 - Table 'gmlist' is marked as crashed and shoild be repaired I co mam z tym zrobić?

Proszę o pomoc bo w końcu mam swój serwer i chce być gm'em a nie zwykłym graczem bez eq na 80lvl'u.

PUSTO HEHE :)

1cf0ace53d1ad0ddmed.jpg

Opublikowano

A ja jak otwieram to gmlist to mi pisze 1194 - Table 'gmlist' is marked as crashed and shoild be repaired I co mam z tym zrobić?

Proszę o pomoc bo w końcu mam swój serwer i chce być gm'em a nie zwykłym graczem bez eq na 80lvl'u.

Ej jak zresetowac swoj priv przez Microsoft Virtual PC jakos komenda byłą

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...