Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Peromela - Czy Podołasz Wyzwaniu?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Zapraszam was na 2 serwery!

 

Jeden z nich to Cesario:

 

Szybkość gry: 5000

Szybkość flot: 10000

Produkcja surowców: 15000

 

Serwer posiada styl XNovy standardowej. Jest dość łatwy w grze.

 

Link: http://peromela.ugu.pl/

 

 

Drugi serwer to Ertena:

 

Serwer jest jeszcze w tworzeniu ale będzie miał taką szybkość:

 

Szybkość gry: 100

Szybkość flot: 300

Produkcja surowców: 1000

 

Więc Ertena to będzie bardziej hard serv.

 

 

Serwer będzie posiadał nowy styl stworzony przez naszą ekipę, będzie się on nazywał: Ertena-Black

 

Link: http://ertena.peromela.ugu.pl/

 

 

Servery są 24h wyłączamy je tylko wtedy gdy coś dodajemy, usuwamy, zmieniamy itp. Max długość serwera off: 1-2h na dzień. Mamy nadzieję że serwery się spodobają!

 

 

 

@EDIT:

 

Start Erteny odbędzie się w piątek (24 września 2010) o godzinie 15:10

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Opublikowano

I oczywiście kolejna w ogóle nie zabezpieczona gra, tym razem jeszcze bardziej rozwalona, bo nawet krzaczki (polskie znaki) nie są poprawione, tylko zostawione samopas.

Skąd wy się wszyscy bierzecie z tymi serwerami?

bs_2.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...