Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Dl][Tut]Prosta Strona Z Rejestracją I Download-Em [No-Mysql]


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam to tak wygląda to tak :

http://testszablonu.tk/

Download :

http://www.megaupload.com/?d=DKOM186V

Hasło :

mpcforum.pl

Skan :

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=7e33d06c61e8e3e246c4b362596517b8b67e55d54b8303aa8107f195a2dec9f5-1284992795

 

Konfiguracja pod nasz serwer :

 

linijka : <title>Nazwa Serwera</title> - nazwa na pasku strony (piszemy w > <)

linijka : <center>Polski prywatny serwer Metin2 By AUTOR SERWERA</center> - Dopisujemy Autora serwera (piszemy w By <)

linijka : <legend align="left">Nazwa serwera - Rejestracja</legend> - nazwa serwera (piszemy w > -)

linijka : <input name="adres" value="Twój E Mail" type="hidden" /> - email na który będą przychodzić passy (piszemy w "")

linijka : <li><a href="link do spol">[Kliknij aby pobrać]</a></li> - link do spolszczenia (piszemy w "")

linijka : <center><a href="link do forum">Forum Serwera tutaj [kliknij]</a></li></center> - link do forum (piszemy w "") gdy nie mamy forum kasujemy całą linijkę

 

 

Uwaga należy zachować napis "Szablon strony by MrDziku".

Myślę że się przyda bez MySQL bo wiele osób na z tym problem.

(a może - 10 % za tuta ? )

jak masz zamiar dać + lub - to daj +

Opublikowano

jak to mozliwe ze to dziala skoro nie ma polaczenia z mysql ani niegdzie nie wpisujesz swojego ip?

 

 

@Edit:

 

Dobra juz wiem jak to działa... Po prostu musisz ślęczeć przed kompem i poczta i odsiwerzać bo ktos kto sie rejestruje automatycznie wysyla do Ciebie emaila jakia chce nazwe konta i halo i ty mu to w mysql robisz ;p moze byc jak komus się chce ;pp

Opublikowano

Działa ale jest to strasznie pracochłonne i czasochłonne. Oczywiście może się komuś przydać ale ja preferuje mysql

cualquiera que me pueda ganar en la carretera

Opublikowano

ja też wole MySQL ale wiele osób ma problemy ale proste jak budowa cepa np. ma ktoś serwer na hamachi i go niema a rejestracja działa

a może niedługo zrobię że ktoś się rejestruje i to dodaje się do pliku z kontami potem plik na Sewer i gotowe :) ale niewiem czy się uda

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...