Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Pytanie Do Znających Się Na Hackach - Nie Masz Pojecia Proszę Nie Pisz.


Sealtiel

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Interesuje mnie tworzenie wallhacków. Moim pomysłem jest, zebranie grupy osób, które posiadają wiedzę na temat hacków, c++ i innych przydatnych rzeczy w celu napisania, stworzenia własnego walla. Ponadto, jeżeli wyszkolimy się w tej grupie będziemy w stanie za każdym razem po patchu opracować coś nowego. Będę prosił o odpowiedzi pod tym postem osób, które coś o tym wiedzą... Więc w odpowiedziach proszę pisać, co możecie od siebie zaoferować. Jaką wiedzę posiadacie. Szanuję to forum, więc użytkowników również. Co za tym idzie proszę o szczere odpowiedzi bez robienia sobie głupich żartów. I NAPRAWDĘ PROSZĘ O SZCZERE PREZENTOWANIE WIEDZY! NIE ZACHOWAMY HACKA DLA SIEBIE, WIĘC BĄDŹMY POWAŻNI A MOŻE COŚ OSIĄGNIEMY.

Chętnie pomogę, jeśli będę umiał.... Jeśli nie będę umiał to powiem prawdę, a nie będę pomagał na siłę.

Opublikowano

Umiem C++ z Poradników na Google, tworzyłem no menu do WarRock i Combat Arms

 

Do CrossFire bedzie to dla mnie wyzwanie którego chcę się podjąć

 

Więc się zgłaszam

Opublikowano

Umiem C++ z Poradników na Google, tworzyłem no menu do WarRock i Combat Arms

 

Do CrossFire bedzie to dla mnie wyzwanie którego chcę się podjąć

 

Więc się zgłaszam

 

Właśnie o takich ludzi mi chodzi. trzeba zacząć działać samemu a nie czekać na innych... Bo możemy się kiedyś nie doczekać...

Chętnie pomogę, jeśli będę umiał.... Jeśli nie będę umiał to powiem prawdę, a nie będę pomagał na siłę.

Opublikowano

BArdzo dobry pomysł zchęcią bym pomógł lecz niestety nie znam się na tym :/

Jeśli będzie brakowało ludzi to będziesz z nami - nauka i praca razem albo... będziesz testował nasz osiągnięcia :)

Chętnie pomogę, jeśli będę umiał.... Jeśli nie będę umiał to powiem prawdę, a nie będę pomagał na siłę.

Opublikowano

@Up. Reported.

 

Do tego załatwcie VT serwer to się dopiszę...

 

 

(Btw. Jak nie wiesz ocb. to zobacz na mój temat z cheatem (NIE VIP Tylko BOX hack tworzony przez mnie. )

Opublikowano

Dzięki za zainteresowanie... więc... chętni proszę o kontakt na gg 19360834 - podpiszcie wiadomości i zaczniemy działać.....

Chętnie pomogę, jeśli będę umiał.... Jeśli nie będę umiał to powiem prawdę, a nie będę pomagał na siłę.

Opublikowano

ja umiem juz z istniejacych programuw robic ruzne zeczy w sumie moge sie przydac wam :P

Jeśli umiem to pomogę jeśli nie umiem to nie pcham się na siłę

 

Już mi nie zależy na +

Opublikowano

@Up. Może najpierw ogarnij słownik ort. Potem poprawną polszczyzną zaszpanujesz. A może za kilka lat (Gdy już osiągniesz wymarzony wiek ( 12+ ) Ciebie przyjmiemy )

Opublikowano

o hackach mam pojęcie. mam dostęp do wielu źródeł. w c++ powiedzmy że jestem "newbie" ale jestem w stanie takie podstawy opanować w weekend. moge wam pomóc

90560.jpg

 

 

Zanim starość napełni Wasze domy

My będziemy pierwsi - przyjdziemy po kryjomu

W debilnych kostiumach ze sztucznymi rzęsami

Przyjmiecie nas ze strachem z otwartymi oczami

Zobaczcie to wszystko czego się boicie

Ciosy i ostrza odmienią Wasze życie

Zniszczą sen o komforcie - Nowego Chrystusa

Zakrwiawione głowy przestaną się ruszać

 

Opublikowano

Dobra Panowie.... więc zacznijmy od ustaleń co chcemy osiągnąć i z czego korzystamy?.... Czy bazujemy na czymś? ( wcześniej wydany hack ) ....I przede wszystkim kilka zasad.... Nie rozpowszechniamy materiałów z prac, i nie dajemy hacków jeżeli nie są gotowe.... i przetestowane........CO DO MOICH PYTAŃ: Jakieś propozycje??? od 2 dni mam problem z netem więc kontakt z wami mam lekko utrudniony. Ale dziś po 17 mają mi nadajnik naprawić i będzie grało wszystko ....

Chętnie pomogę, jeśli będę umiał.... Jeśli nie będę umiał to powiem prawdę, a nie będę pomagał na siłę.

Opublikowano

Ja sie mało znam na hakach ale ja wam mogę udostępnić kanał vt mam swój wykupiony poniewaz kiedyś miałem klan ale się rozpad !

 

Moje gg - 18512125

3824393_4_1.png
Opublikowano

Rey dziekować. Skorzystamy.

Chętnie pomogę, jeśli będę umiał.... Jeśli nie będę umiał to powiem prawdę, a nie będę pomagał na siłę.

Opublikowano

tak na start to przydało by się pogrzebać w plikach rez żeby znaleźć coś ciekawego. przecież w tych plikach jest zakodowane 90% gry...

90560.jpg

 

 

Zanim starość napełni Wasze domy

My będziemy pierwsi - przyjdziemy po kryjomu

W debilnych kostiumach ze sztucznymi rzęsami

Przyjmiecie nas ze strachem z otwartymi oczami

Zobaczcie to wszystko czego się boicie

Ciosy i ostrza odmienią Wasze życie

Zniszczą sen o komforcie - Nowego Chrystusa

Zakrwiawione głowy przestaną się ruszać

 

Opublikowano

DANE DO VT DLA GRUPY ZAINTERESOWANEJ TWORZENIEM HACKA:

 

ventriloo.pl - host name

42432 - port number

 

Pierwsze spotkanie jutro godzina 21. W razie problemów pisać na forum. ( Gdyby mnie nie było proszę by Rey14 was poinstruował. Ale postaram się być.)

Chętnie pomogę, jeśli będę umiał.... Jeśli nie będę umiał to powiem prawdę, a nie będę pomagał na siłę.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...