Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Bug]Jak Zrobić 1 Rzeczą Misje Od Biologa !


OzoneSeba

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Dziś grając na Dragonie oddawałem ząbki i ciągle jarał więc tak myślę i sprawdziłem czy zadziała mój bug i zadziałał.Więc podzielę się nim z MpcForum.

Wymagania:

2 postacie,1 z misją,2 z lub bez

1 ząb,ks,konar,matowy itp.

Więc do dzieła

1.Logujemy 2 postacie do gry muszą być obok biologa.

2.Postacią nr.1 dajemy handel z postacią nr.2.

3.Wrzucamy ząb,ks itp. na handel i dajemy akceptuj

5.Klikamy na Biologa ale nie klikamy Ząb Orka Ks Klątw itp.

6.Dajemy na postaci nr.2 Akceptuj.

7.Klikamy przycisk Ząb Orka,Ks Klątw itp.

8.I zaoszczędziliśmy Ząb,Ks Klątw itp.

9.Jeśli na 2 postaciach mamy misje to robimy tak samo jak wcześniej

tyle że mamy nr. postaci na odwrót.

 

Sprawdzałem na DragonMT2 nie wiem czy działa na PL.

Jeśli działa to nie bądź żyła daj + i 5 jak chcesz.

 

Copyright by OzoneSeba.Zakaz Kopiowania i Rozpowszechniania bez mojej zgody.

Opublikowano

Na PL podobno działa na biologa takie coś:

 

1.Musimy odpalić co najmniej 2 postacie: 1. z misją 2 z lub bez.

2.Odpalamy jak najwięcej programów typu gg,torrent,skype,ares

3.Odpalamy przeglądarkę i wchodzimy na stronę gdzie się sprawdza szybkość neta, i szukamy pola z pingiem. Jeżeli nasz ping jest powyżej 200 to ok.

4.Gdy nasz ping osiągnął ponad 200 to możemy oddawać zęby, ks itp. Najpierw lepiej jeszcze się upewnić czy nasz ping jest duży idąc do miasta i klikając na jakiś sklep. Jeżeli długo on się otwiera to znaczy że jest ok.

5.Klikamy kilka razy na biologa, otwiera nam się przez lagi kilka okien, dajemy ząb orka, ks itp. I tak na wszystkich okienkach, poźniej kontynuuj i za 1 ząb możemy oddać z 5 ;]

 

Nie jestem pewien czy już tego nie usunęli po ostatniej konserwacji serwera.

Jeżeli w jakiś sposób pomogłem Ci, to nie bądź żyła, daj plusika ;]

Opublikowano

Wiedziałem o tym ale thx ze mi przypomniałeś.

Woj 63 Lv serwer.24 ON

Woj 54 lv serwer.24 ON załatwiam eq

Woj 55 lv serwer.25ON

 

errorlx.png

 

Zbieram + daj ile możesz!!!!!!!!!!!!

 

 

JP:masz wyjebane:)

 

 

Pomoglem daj+

Opublikowano

@Refresh

było sześć plusów jest zero no ale cóż widać że dzieci neo nie umieją sami to czyjeś źle oceniają i ten kto powiedział że działa itp. dostał minusa

Dzieci Neo uczyć się a nie do netaaa

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano

ale zes spaam zrobil a i to jest stare ten bug dzialal na pl dawno temu ale zminili ze podczas handlu sie nieda robi tak samo kowal mozna bylo robic to samo jednak czasem niemozna bylo dac nic z czegos:P

Opublikowano

To już CHYBA kiedyś było, a jak nie to coś bardzo podobnego

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

76561198014515809.png

||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||

  • 4 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...