Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Wycenianie Konta Na Pln (Złotówki)


Phill's

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

elo elo wycencie mi woja 67 lvl mental skile jak na ss , militar ma skile konne , combo 1 bądz 2 poli 3 .

STATY TO 90 pz 90 sila i 30 czy tam 40 w zręcznosc inta 6 czyli dobrze wszystko .

SS:

1.

wojas.jpg

2.

wojownik67lvl.jpg

Opublikowano

no wiecej niz 50zl nie dostaniesz za takie cos najlepiej z licytacja aukcje zrobic na allegro

789290350.png

woj.gif

100 [ V ]

200 [ V ]

300 [ V ]

400 [ V ]

500 [ V ]

600 [ V ]

700 [ V ]

800 [ X ]

Opublikowano

Ja na 23 lvlie mialem 8k hp ... na 35 lvl mialem 14k hp, a to max 35 zł bym dał.

skille słabe.

sygnahb.png

Nie zbieram + ani -. Jak zasłuże to dostane.

Chętnie przyjme pojedynki graficzne :D

Opublikowano

to chyba miałeś panie up ze tak powiem cale eq w bonach hp i 90 wita..

dres.png- Ulżyj sobie - jebnij minusa i 1

 

hahah ale mnie zminusowaliście , parodia ;D ale mam to w dupie!

 

 

 

 

 

nie kopiować sygniatury !;D;D;P

Opublikowano

...Wiesz co ci powiem ?...

...Te konto pójdzie max. 40 zł...

...Dlaczego?...

...Ekwipunek jest do niczego...

1285073875-U256932.gif

Przyjmuje Plusy , oczywiście nie za darmo.

Tylko jak pomogę.

Opublikowano

...Wiesz co ci powiem ?...

...Te konto pójdzie max. 40 zł...

...Dlaczego?...

...Ekwipunek jest do niczego...

 

Ciekawe, ja za czyste konto wziąłem 280 zł..

DAWAC MINUSAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...