Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Zamienie za postać z Cabala na postać z Silkroad


hando8000

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Posiadam postać łucznika 110lvl na serverze Mars posiada dobre itemki od+3do +6(postac nie bocona, lvl wbijany recznie)

Niegrałem na postaci juz z 4miechy bomi sie znudziło i chciałbym sie zamienic za postać z silkroad jakieś propozycje ?

wjecej info podam jak ściagne spowrotem giereczke.

 

 

pozdro.

Opublikowano

hhmmmmm raczej nie dostaniesz tu uczciwej oferty ;] moze zacznij grac na ecsro ;] tam sa wieksze raty ;]

إذا كنت في القراءة وهذا يعني أن تعرف العربية

Opublikowano
Ja mam konto 17 lvl w silku mag ^^ jak coś to pisz

 

Mam tam 11 daggera i 14 klera

 

 

jaja se robisz ? nikt ci za to nie da takiej postaci na cabalu ... ten 17 lvl to 1 godziny gry -.-

إذا كنت في القراءة وهذا يعني أن تعرف العربية

Opublikowano

110 za 17 trzeba mieć coś nie tak z głową

"Nie ma wakacji, nie ma weekendów, nie ma urodzin, ZERO dni wolnych, bo każdy dzień jest ważny!"

Opublikowano

Nie wiem dopiero co sciągam Cabala. Wiec ? 110 to ile godzin grania?

 

3xUP

Po co mnie cytujesz ?

 

wbij mi 17 lvl w godzinke w silku to dam Ci 50 k (w silkroadzie)

Opublikowano

3 h to 110 lvl xD mowisz tak a jeszcze nie grasz xD

 

 

@off

 

50 k to ja mam w .... jak i pewnie inni.........

 

 

a 110 lvl nie wbijesz napewno w 3 g. bo tak to max lvl by tam robili w jeden dzien ;]

 

 

wiec umowa bylaby nie fair...

1376572695-U638369.png

sygna by forfiter007

Opublikowano

ziomek 17 lvl sie robi 10 minut... ja sie moge zamienic za wizza na 58 lvlu lub inta 72 ale bez itemow

 

/\/\

/o.O\ \\/o\

\></ //\/ Oto kroliczek i sledzik. skopiuj ich do swojego podpisu, aby pomoc im zapanowac na swiatem

 

 

304044972.png

 

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

zielak123 nie wymadrzaj sie tak nie jestes modem ani kims takim! ja mam prop. 76lvl full int FF do 76:P eq protek +1+2 z lekkim blue s/s+5 fb

×
×
  • Dodaj nową pozycję...