Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Rozwiązanie] Client Send Fail. Odwpowiedź Na Wasze Pytanie...


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Większość z was kiedy ma taki komunikat:

easymetin2.png

Od razu pisze setki tematów "dlaczego mam taki błąd"

Otóż jeżeli ty masz taki problem to każdy go ma...

 

 

================================================

Jest to błąd który wyskakuje wtedy kiedy EM2 ma problem z serwerownią...

================================================

 

Trzeba cierpliwie czekać aż ów komunikat minie...

Nikt nic na to nie poradzi...

 

Informuje też że wiadomość o tym że EM2 ma być płatny jest BZDURĄ !

 

Proszę modka o podpięcie tematu

Opublikowano

Stało się tak, gdyż Team EasyMetin2 przerabia bota na płatnego,a to jak myślę wiąże się z serwerem. Tak czy siak, myślę że to już koniec bocenia za darmo.

"Bo wszystko co na górze

To musi kiedyś spaść"

Adam Ostrowski aka O.S.T.R

Opublikowano

Stało się tak, gdyż Team EasyMetin2 przerabia bota na płatnego,a to jak myślę wiąże się z serwerem. Tak czy siak, myślę że to już koniec bocenia za darmo.

"Bo wszystko co na górze

To musi kiedyś spaść"

Adam Ostrowski aka O.S.T.R

 

Bujda na resorach błąd nie jest pierwszy raz a za każdym razem tak mówiono że na być płatny i jakoś dalej expimy za free.

 

Jedno dziecko puściło plotkę a reszta uwieźyla -.-

Opublikowano

UP

Według mnie z tym płatnym botem to prawda użytkownicy 500+ postowi wypowiadali się że to prawda.

 

Jakoś strona główna EM2 nic o tym nie pisze i na get satisfaction też nic nie ma mówiłem ze to bujda przekonamy się jak bot znów zadziała liczę wtedy na 5 i + od was ;p czyli już możecie mi je dać ;]

Opublikowano

Błędu już niema i jakoś nie jest płatny :) więc liczę na + i 5 od tych którzy robili inaczej ^^

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...