Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie]Sygnatura I Awatar


Tubis

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Chciałbym złożyć zamówienie na sygnaturkę oraz awatar.

Tematyka: Call of Duty: Modern Warfare 2

Rozmiar:

-Awatar (150x150)

-Sygnatura (500x250)

Napis: Jakiś cytat... oraz Tubis

 

Nagroda: Limit +/- oraz 5*

Z góry dziękuję!

sygnatubis.png

Created by Sylv3rWolf

Opublikowano

a jaki byś chciał dokładnie ten cytat ? ;p

Jeżeli nie lubisz JUSTINA BIMBERA to POstaw +

;)

Jeżeli lubisz mpc postaw + ;p

biebergej.jpgPOWIEDZ NIE GE**M SZCZEGÓLNIE TAKIM JAK ONO

W spojlerze moja sygna

;)

skate2.png

agatka.png

Opublikowano

Hm... Dotyczący wojny, śmierci niewinnych ludzi itp. po angielsku oczywiście ^^

Down:

Hmm... to raczej ty powinnaś znaleźć cytat :)

 

Edit:

Dobrze nie musi być po angielsku... :) a więc

"Zwycięstwo – zwycięstwo za każdą cenę, wszystko jedno jak długa i ciężka miałaby być do niego droga."

sygnatubis.png

Created by Sylv3rWolf

Opublikowano

jaśniej napisz xD nie gram w takie gry ;p naisz jakis cytat :P

 

Sygna:

To jest ukryta treść, proszę

 

Avek:

To jest ukryta treść, proszę

Jeżeli nie lubisz JUSTINA BIMBERA to POstaw +

;)

Jeżeli lubisz mpc postaw + ;p

biebergej.jpgPOWIEDZ NIE GE**M SZCZEGÓLNIE TAKIM JAK ONO

W spojlerze moja sygna

;)

skate2.png

agatka.png

Opublikowano

Hm... Może być, lecz jeszcze się wstrzymam i poczekam być może ktoś inny jeszcze coś wykombinuje :)

sygnatubis.png

Created by Sylv3rWolf

Opublikowano

Hm... Może być, lecz jeszcze się wstrzymam i poczekam być może ktoś inny jeszcze coś wykombinuje :)

 

Tak nie miałam za bardzo co wymyślić ;p

 

Taka troche inna ;p

To jest ukryta treść, proszę

Jeżeli nie lubisz JUSTINA BIMBERA to POstaw +

;)

Jeżeli lubisz mpc postaw + ;p

biebergej.jpgPOWIEDZ NIE GE**M SZCZEGÓLNIE TAKIM JAK ONO

W spojlerze moja sygna

;)

skate2.png

agatka.png

Opublikowano

Tjaa... piękna sygna i avek :)...

Bardzo dziękuję Sylver wygrywa tym razem :P

sygnatubis.png

Created by Sylv3rWolf

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...