Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Archiwum][Zlecenie] Sygna I Av W Klimacie Koszmaru Z Ulicy Wiazow


ViruS181

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Joł. Jak w topicu.

 

Temat:Koszmar z ulicy wiazow czyli Freddy i Jason najlepiej lub cos w tym stylu albo klimat horrorcore'u

Kolorystyka: Mroczna, moze byc czarno biala

Wymiary:Regulaminowe

Napis: ViruS - Jestem głosem który powtarza ci że jesteś nikim. lub ViruS - I am the voice that repeats you're nobody. (Nie wiem czy dobrze przetlumaczone xD)

 

Sygnatura

Temat:Koszmar z ulicy wiazow czyli Freddy i Jason najlepiej lub cos w tym stylu albo klimat horrorcore'u

Kolorystyka:Mroczna, moze byc czarno biala

Wymiary:Regulaminowe

Napis: ViruS

 

Z gory dzieki ;). Mysle ze jest to ciekawe zlecenie. Co do nagrody to dogadamy sie na PW lub GG 10103011.

Pozdro :)

Opublikowano

@UP

Sygna jest wyjebista, avek tez tylko czcionke moglbys zmienic bo ta nie wyglada realistycznie. Moze byc jakas taka urwana czcionka, tzn urwane elementy liter itp lub po prostu jakas pod krew. Tylko ta czcionka sredniawa bo reszta zajebista ;) Aha i avatar moglby byc z glowa Jasona z tego obrazka :)

Czekam na inne avki i sygny ;) Z gory dzieki.

EDIT:

A cytat może tez byc:

 

Poczuj strach, który przeszyje ci trzewia jak harpun

 

lub

 

Nie wiń muzyki za zło, jak Trinity Garden Cartel

 

lub

 

Mamy praktykę z wyjmowania mózgu przez małżowiny...

 

lub

 

Witamy w piekle synu, to siódmy jego krąg...

 

Wybierzcie ktory wam sie najbardziej podoba, moge podrzucic wiecej takich cytatow.

 

PS. Teksty sa stad:

 

Opublikowano

Sylver lepszej sygny na tym forum nie widzialem. Jest zajebista! Doskonała! :) Zobaczymy, moze ktos zdecyduje sie to przebic? Chyba bedzie trudno xD.

Jak na razie wstawiam to do sygny i avka :)

PS. Co chcesz w zamian? :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...