Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

tak jak w temacie poszukuję osób znających PHP + Mysql

Mam zamiar stworzyć grę VIAWWW

Pisać jakie macie doświadczenie w pisaniu/skryptowaniu PHP

wszystko jak na razie piszecie w postach poniżej

można podawać swoje GG:

Pozdrawiam

Szukam grafików, questerów Metin2, koderów www, skrypterów, programistów visual c++, c++.
Techników od bazy danych, systemów linuksowych( głównie FreeBSD).

[email protected] - > Pisać - > Rozpatrzę propozycje :)

Opublikowano

A może ty tak zaczniesz coś o sobie co potrafisz i inne duperele. Narazie usłyszeliśmy inno wymogi co do osób, a co oferujesz w zamian? Przedstaw tutaj ten swój bystry pomysł.

Opublikowano

Potrzebuję ludzi którzy będą mi pomagali wymyślać nowe funkcje do silnika i go oczywiście rozbudowywać ;)

Ja PHP umiem średnio

Posiadam kilka silników pod gry viawww

ale interesuje mnie tylko jeden z nich ;)

Zakupiłem silnik więc pragnę go rozbudować, posiadam serwer dedykowany który może służyć jako hosting bez reklam ;)

Czekam na ludzi znających PHP i chcących pomóć rozbudowac silnik Spartacus

Szukam grafików, questerów Metin2, koderów www, skrypterów, programistów visual c++, c++.
Techników od bazy danych, systemów linuksowych( głównie FreeBSD).

[email protected] - > Pisać - > Rozpatrzę propozycje :)

Opublikowano

Powiem Ci tak,

Nie raz już planowałem stworzyć własną gre via www.

Byłem już nawet bardzo blisko by ją wydać na Świat, lecz się nie udało z różnych powodów.

 

Na pewno nie jest dobrym rozwiązaniem edytować czyjś silnik, ponieważ jest tam na pewno dużo błędów i żaden super pomysł nie zaczyna się od słów " Zrobię gre jak xxx ", bo to jest nie za fajne i na przyszłość nie ma sensu.

Tobie się zdaje, że masz pomysł na fajną gre i będą w nią ludzie grać. Jeśli nie masz wyłożone tego dokładnie na papierze linijka po linijce to nic nie masz. Specyfikacja mojej gry miała 24 strony A4 czcionką 10. Wszystko było tak jak należy.

Do stworzenia takiej gry nie wystarczy Ci jedna osoba, musi być cała ekipa, z 2-3 grafików 3D i 2D którzy zrobią coś fajnego, że to będzie oryginalne. Wymyślenie wszystkich nazw w grze to też lada wyczyn, aby się nazwy nie powtarzały w innych grach.

 

Dużo mógłbym Ci tu powiedzieć na ten temat. I nie wystarczy mieć team, pomysł, trzeba mieć jeszcze do tego dobrą gotówkę by włożyć w reklamę tej gry i jakiś dobry serwer..

Pozdrawiam

W sprawach Mu Online można na mnie liczyć.

Nie pomagam hakować serwerów na pm.

 

Jak jesteś lamusem to zostaniesz nim do końca ...

A, jak dobry chłopak z Ciebie to wychowasz się na gościa

 

 

Rejestacja: 16.12.2007

KidMod Muonline: 06.09.2010

Moderator MuOnline: 20.09.2010

 

Opublikowano

Powiem tak, silnik spartakus jest silnikiem w porządku uwarzam tak bo wie kto go napisał(Aris). Jest to osoba dobrze znająca programowanie. Ale nie wiem czy masz szanse wzbić się bo jest już nie lada konkurencja np gladiatus.

 

@edit

A tak wracając to co wkońcu oferujesz za pomoc?

Opublikowano

Zaoferować mogę posadę w Team

A gdy już gra będzie rozbudowana i wprowadzimy VIP w grze to..

Oferuję część zysków jako dodatkowe wynagrodzenie

 

@2Up

Posiadam bardzo dobry serwer hostingowy ;)

serwer dedykowany :)

Szukam grafików, questerów Metin2, koderów www, skrypterów, programistów visual c++, c++.
Techników od bazy danych, systemów linuksowych( głównie FreeBSD).

[email protected] - > Pisać - > Rozpatrzę propozycje :)

Opublikowano

Procent ustalimy gdy już zaczniemy coś na tym zarabiać...

jak na razie mogę zaoferować 30 % od kwoty zarobionej na funkcji VIP którą wprowadzimy....

PS. Jeżeli nikt nie jest zainteresowany to sam zrobię silnik...

W październiku spodziewajcie się Reklamy na forum ;)

Szukam grafików, questerów Metin2, koderów www, skrypterów, programistów visual c++, c++.
Techników od bazy danych, systemów linuksowych( głównie FreeBSD).

[email protected] - > Pisać - > Rozpatrzę propozycje :)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...