Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Metin2 Pl + Dmg Hack + Widoczne Eq Bez Żadnych Pathe Po Ostatniej Konserwacji


piczek1

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

 

Udało Mi Się Zrobić Metka 2 PL Z DMG Hackiem i Widocznym EQ Po Ostatniej Konserwacji i Wprowadzeniu HS 3 Dzięki Mojemu DMG Nie Wywala Z servera i widać eq

 

1. Instalujemy i Torentujemy Metka

2. Wrzucamy Pliki PC i PC2 Do Folderu Pack

3. Robimy Obejście ( piszemy w notatniku metin2client.bin i zapisujemy jako np metin.bat )

4. Otwieramy Przez Obejście i Gramy

 

Testowane na Woj Body/Metal Szaman Leczenie Na s23 Kronos

Mój Rekord Z Przywołania Błyskawicy Na Tym DMG to x7 nie wiem jak tam z chmurka bo nie mam zadniej nini zęby to sprawdzić

 

 

PC Dla Woja i Sury

 http://www.przeklej.pl/plik/dmg-hack-by-piczek-pc-rar-0020r02uo2qo3sp

http://www.megaupload.com/?d=317EE2J7

PC2 Szaman i Ninia

http://www.przeklej.pl/plik/dmg-hack-by-piczek-pc2-rar-0020r23le2qo3sp

http://www.megaupload.com/?d=8IE5BIJK

Skana Niestety Nie Da się zrobić za duże pliki

 

Obejście

http://www.speedyshare.com/files/24299791/metin2.rar

 

Skan

 

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=3fdad1fda5dce3f90258f2bd8da5072bb52961ff486edcf1cc01c630e6960bb0-1284798966

 

Moza Trochę Pograć Bez EM ;p Tylko Jakiś MH By się przydał

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=o0kMv6g_We8 http://www.youtube.com/watch?v=CSpBq70fQVY

Opublikowano

dziala ? probował ktos

 

Mam nadzieje, że działą. Dam Edita. jak sprawdze.

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

DMG bez wirusa !

 

[PROBLEM]

 

Zrobiłęm obejscie wkleilem PC ale wszystkie serwerry BLAD PODCZAS LOGOWANIA (...)

...

 

PS: nie ma serwera 24 i 25.

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Pomocnik
Opublikowano

proszę o re-update ale na inna stronkę bo tu trza się rejestrować

NFS World : 50lvl lexus LFA
Ghost Recon Online : Recon 21 lvl

Opublikowano

DMG bez wirusa !

 

[PROBLEM]

 

Zrobiłęm obejscie wkleilem PC ale wszystkie serwerry BLAD PODCZAS LOGOWANIA (...)

...

 

PS: nie ma serwera 24 i 25.

 

 

 

CZy tak trudno sie zarejestrowac ??

 

5 minut max. zeby dostac emaila.

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

Obejscia sie nie da zrobic. bo jest BLAD LOGOWANIA.

A jak odpalisz exe. to torrentuje i plik PC znowu sie zamieniaja...

 

FAIL !

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

Szlagaag i beliaar12 trzeba pc i pc2 wrzucić wszystkie 4 pliki

Trzeba Wgrać Te Pliki Do Czystego zaktualizowanego Metka i zrobić obejście jak nie wierzycie ze działa to zapraszam na s23

 

ps wrzucam na 2 hosting

Opublikowano

ALE OBEJSCIE NIE DZIALA!!!!

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

Po co wychcecie to sciagac jak i tak obejscie nie dziala . To sa zwykle pliki jak w kazdym temacie o DMG. Te same !

Tylko trzeba robic obejscie ktore nie dziala !

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

Ale zrozum ze musisz zrobic obejscie ktore nie dziala!

Wiec jak Tobie moze dzialac...

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

BLAD PODCZAS LOGOWANIA. i tak caly czas...

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

Wrzuc Pliki PC i PC2 na inny hosting , bo nie można sciągnąć z tego badziejstwa "www.przeklej.pl"

Opublikowano

CZemu s14 i wiele innych nie dziala ? )...) BLAD LOGOWANIA

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

hmmm zobacze co to wogole jest to dmg hack (nigdy na tym nie grałem ) jak zadziała będzie gicio i plusiki gwarantowane oraz dam edita

 

 

edit : zal nie widać itemków

Opublikowano

ale nie na kazdym dziala. mi wyskakuje np ch2 ... i Blad logowania. Wiec jak to mam ominac.

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

Powiem tak, zrobiłem tak jak tam pisze, lecz i tak nic z tego.. Może i DMG chodzi zgadzam sie z tym ,ale eqq dalej niewidac.. Wiec kolego zla ikone wcisnoles na nagranym przez siebie filmiku by odpalic metina .. nie ta co zrobiłeś lecz ta z torrentowana ;D

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

dobra nie wiem u mnie tym sposobem normalnie gram z DMG Hackiem i widocznym EQ .

 

A a na filmiki przecież widać ze włączam metka przez obejście

Opublikowano

 

 

1. Instalujemy i Torentujemy Metka

2. Wrzucamy Pliki PC i PC2 Do Folderu Pack

3. Robimy Obejście ( piszemy w notatniku metin2client.bin i zapisujemy jako np metin.bat )

4. Otwieramy Przez Obejście i Gramy

 

 

 

 

 

1. Umiem.

2. Umiem.

3. Jak zrobić to obejście, bo jestem świeży w takich sprawach. Może ktoś podesłać swoje? Z góry dzięki...

4. Banał, tylko brak obejścia.

DAJ MINUSA

To nic nie kosztuje.

 

Bo liczy się tylko dobra zabawa, ta.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...