Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pomoc] Mały Błąd Przy Robieniu Serwa


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Więc tak Zrobiłem Serwer Lecz mam Błąd

Błąd polega na tym że wszystko działa Baza Danych, Panel GM By Bambus3k, Normalnie się łącze tak jak by był serwer ON

Ale jednak Gdy się chce zalogować do Metka mam błąd podczas logowania :)

 

Oczywyście spolszczenie dobre

Porty odblokowane w PortMapie

 

 

;>

cooltext1_wqxwrnr.png

Opublikowano

Więc tak Zrobiłem Serwer Lecz mam Błąd

Błąd polega na tym że wszystko działa Baza Danych, Panel GM By Bambus3k, Normalnie się łącze tak jak by był serwer ON

Ale jednak Gdy się chce zalogować do Metka mam błąd podczas logowania :)

 

Oczywyście spolszczenie dobre

Porty odblokowane w PortMapie

 

 

;>

 

złe spolszczenie masz ( złe ip / porty )^^

Jeśli pomogłem to proszę o łapkę  w dół.

Opublikowano

zrób reset serwera, ponaprawiaj wszystkie tabelki w mysql i wpisz /etc/rc.d/netif restart zobacz jakie masz IP i łącz się przez nie.

 

Możliwe że za słaby sprzęt, też tak miałem przed wymianą procka.

 

 

Opublikowano

zrób reset serwera, ponaprawiaj wszystkie tabelki w mysql i wpisz /etc/rc.d/netif restart zobacz jakie masz IP i łącz się przez nie.

 

Możliwe że za słaby sprzęt, też tak miałem przed wymianą procka.

 

 

 

Serwer new więc w mysql nic nie ruszałem, sprzęt raczej dobry wiele razy już stawiałem serwa

cooltext1_wqxwrnr.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...