Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Nudze Się Czyli Co Robić W Wolne Piątki ;)


bigshowxd

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Rób cokolwiek, oprócz p123823nia takimi tematami na mpc. stfu & gtfo plax.

Opublikowano

to jak nie masz co robic to sie poloz wczesnie spac albo pobiegaj se po lesie.

 

o to chodzi że nie mogę zasnąć a mieszkam w takim mieście ze nie ma lasów a tak po za tym nie chciało by mi sie biegac ; x

 

@Edit: Up jak masz sie tak wypowiadać to nie masz po co tu zaglądać żegnam następnym razem bedzie raport za spam

Weezy%20Boss_eune_59_5_logo.png

Opublikowano

Rozbierz się i pilnuj ubrania, albo idź do szkoły... było takich tematów na tony poszukaj...

userbarwb.png

Zawsze promocje na sygnatury ^^

Opublikowano

Eeeee...

Słyszałem, że Runes Of Magic to fajna gierka, lecz jeszcze w nią nie grałem :D

Nie chce mi się ostatnio grać... :huh:

Dumny członek MPCforum od 09 czerwca 2009 ;)

Opublikowano

o to chodzi że nie mogę zasnąć a mieszkam w takim mieście ze nie ma lasów a tak po za tym nie chciało by mi sie biegac ; x

 

@Edit: Up jak masz sie tak wypowiadać to nie masz po co tu zaglądać żegnam następnym razem bedzie raport za spam

lol no nie czaje jak mozesz nie miec co robic?^^ to jak spac nie, biegac nie, to idz z kolegami do klubu, a jak nie to to rob pompki, brzuszki itd. az padniesz i pojdziesz spac, no tyle "rzeczy" mozna robic, a ty nie masz co xD

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Kup sobie 6 browarow, paczke szlugow i masz piatek z glowy :D

Myślisz, że takiemu 12latkowi ktoś sprzeda? Bulehehe.

Opublikowano

niemiecki to zło ;)

nie dziwię się że Metin Ci się znudził bo to normalnie ...

 

jeśli lubisz FPS, to polecam Combat Arms jeśli mmorpg to Maple Story, Runes Of Magic, WoW, Vindictus (Closed Beta ^.^)

Opublikowano

to jest tylko do 10 lvla za darmo oraz mapa z nfs mw ... lepiej już zagrać w singla bo i tak ciężko o godnego przeciwnika ... do 10 lvla może z 5-6 razy użyłem nitro oraz innych "perków" bo nie wiem jak te bonusy nazwać ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...