Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Problem]Wiem Jak Ominąć Hs3 Tylko 1 Rzecz


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam o minąłem HS3 ale jest 1 problem

Jak by ktoś Miał Pliki Lub Ip

25 servwera zrobię w tedy Em n

a 25 tylko i będzie git ale j

ak chcecie Top15 Fast Ip :(

za wysoka sygnatura

Opublikowano

Wklej pliczek Root z torrentowanego metka i gucio :)

Nie bądź żyła - oddaj krew! Jeżel chcesz dając mi + mogę Cię wyręczyc :P

teletju2jo9.jpg

Daj + <(

^^,)>

Opublikowano (edytowane)

ale nie o to nam chodzi chlopie wrzuc plik root.eix i .epk z najnowszego metina z aktualizacja hs3

Ok dobra juz nie musisz.Ten plik pack_de.adrr dodal serwer 25 ale i tak gra sie wylacza

Kamer1337 znalazl sposob na obejscie!Sciagnijcie najnowzego moda z jego strony metin2mod.tk dziala!

Edytowane przez RaVvEN
"Różnica pomiędzy seksem i śmiercią polega na tym, że kiedy będziesz umierał, nikt nie będzie się śmiać z ciebie, że robisz to sam." Woody Allen

 

Choć blisko lecz wciąż tak daleko

 

33466.jpg

33467.jpg

28013.gif

Opublikowano

Bo to Nie Dziala ... A Autor Tego Tematu NIe Spisal Sie Temat Nijaki Bez Zadnych Informacji zgodnych z trescia w Temacie a jesli juz chcesz pliki to W Tematach Nizej Ktos Dal Linka :]

 

 

 

Skoro Wiesz to SIe POdziel Z Innymi A JAk Nie to Zachowaj TO Dla Siebie ;]

ZBIERAM MINUSY ;]

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...