Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dzieki, ze zainteresowales sie moim tematem, ale troche zle zrozumielismy sie bo panstw w tej grze jest 60, a z kodu wnioskuje, ze ten powyzszy skrypt tyczy sie tylko jednego panstwa, a mi chodzilo o to, aby bot zczytywal i odswiezal co powiedzmy 30 sekund pensje z calego swiata erepublik ( z wszystkich panstw) i umieszczal je w jednej tabelce z posegregowanymi pensjami z przypisanymi panstwami (zeby bylo wiadomo jaka pensja z jakiego panstwa pochodzi) lub np. kazde panstwo to oddzielna tabela i tez zeby sie samo odswiezalo.

Aktualny skrypt cos takiego wyswietla http://img255.imageshack.us/img255/116/erepq.jpg

Opublikowano

Mi ten skrypt działał :P

Pokazywał z jednego państwa, ale dobre wartości :)

Jak będę miał czas to pokombinuję, ale możesz sam się pouczyć i rozwinąć skrypt ;)

Opublikowano

Dzieki, ze zainteresowales sie moim tematem, ale troche zle zrozumielismy sie bo panstw w tej grze jest 60, a z kodu wnioskuje, ze ten powyzszy skrypt tyczy sie tylko jednego panstwa, a mi chodzilo o to, aby bot zczytywal i odswiezal co powiedzmy 30 sekund pensje z calego swiata erepublik ( z wszystkich panstw) i umieszczal je w jednej tabelce z posegregowanymi pensjami z przypisanymi panstwami (zeby bylo wiadomo jaka pensja z jakiego panstwa pochodzi) lub np. kazde panstwo to oddzielna tabela i tez zeby sie samo odswiezalo.

Aktualny skrypt cos takiego wyswietla http://img255.imageshack.us/img255/116/erepq.jpg

musisz ściągnac dodatek mozrepl i aktywowac go "activate on startup" i "start" :P

Opublikowano

Mam to wszystko zaznaczone, natomiast gdy nie bylo zaznaczone to poprostu nic sie nie dzielo.

Hmm zauwazylem, ze skrypt dodaje na koncu adresu cyfre 1 nastepnie dodaje do adresu cyfre dwa i dopiero po tych operacjach wyskakuje ta tabelka.

Opublikowano

Ten skrypt czyta Płace z 2 stron :P

Możesz ustawić więcej w pętli For ;)

Mi się nie chce tego robić na wszystkie państwa bo nawet nie wiem jak w tej grze to zmienić :P

Jakbyś napisał co bot ma po kolei robić (co klikać ustawiać itd.) to bym Cie go mógł przerobić.

Opublikowano

Na razie to mi ten skrypt nie bardzo dziala i trzeba najpierw ten problem rozwiazac. Moze problemem jest niewlasciwa wersja ktoregos programu?

Mam firefox w wersji 3.6.9, autoit 3.3.6.1, MozRepl 1.0.0.2009.122217, FF.au3 0.6.0.1b-3

A i byl maly update na erepublik i linki teraz tak wygladaja np. http://economy.erepublik.com/en/market/job/35 http://economy.erepublik.com/en/market/job/13/ itp.

Opublikowano

Może przez linki. Popróbuj ;)

Przeczytaj tutka o FF.au3 i spróbuj sam naprawić problem ;)

Mnie teraz nie będzie 3 dni, więc nie będe odpisywał :P

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...