Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie]Co Lepsze Glosowac W Ankiecie Inne Uwagi W Komentach


Co Lepsze ??Doradz  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Doradz Pls Co lepsze? Na serwa

    • Exp od 1 lvla i eq 4fun w sklepach
    • Calkowity 4fun
    • Obydwie opcje sa dobre
      0

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Exp od 1 lvla i eq 4fun w sklepach.

Dlaczego? A no dlatego, że szybciej nudzi się taki server. (pod małym warunkiem że osoby które nie będą chciały expic będą miały dostępne w sklepie np szkaty z expem)

 

Musze sobie teraz jednak zaprzeczyć niestety. Prawda jest taka że robi sie server 4fun gdzie wszystko ma sie od poczatku (lvl, skile oraz eq) lub powiedzmy hard gdzie samemu się expi i robi eq. Próby sklejania tego po połowie najczęściej nie wychodzą i tylko irytują graczy w trakcie gry.

Jeśli server jest dobrze zrobiony to obojętne czy 4fun czy normalny to gra się na nich świetnie ;)

k,NDA4NzYzNzgsNzU5NjA1,f,nevermore-logo.jpg

 

 

 

+Daj -

^^

Opublikowano

Podpisuje się 2@UP , bo można sobie expić a nie wchodzisz wojne robiisz na serwerze i myslisz ze jestes kokx . Bo latasz w full abs, statach.

 

jak robic serwer metin2 to tylko i wylacznie pvp bo tylko taki jest fajny i sie nie nudzi

 

Chyba sobie jaja , robisz? Widze ze grasz w metina nie za długo ...

Opublikowano
Podpisuje się 2@UP , bo można sobie expić a nie wchodzisz wojne robiisz na serwerze i myslisz ze jestes kokx . Bo latasz w full abs, statach.

ty wolisz sobie poexpic bo pewnie nie umiesz grac na serwie pvp

860331433165800174608.png

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...