Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytania] Pliki suiego - opóźnienie


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam!

Pobrałem pliki od Sui i mam problem, a mianowicie coś się popsuło z .. czasem! Podczas wylogowywania muszę czekać ok. 30sek a nie 3.. Po prostu tak jakby 1 sekunda na serwerze trwała ok 10 sekund normalnych.. Nie wiecie jak to naprawić? A przy okazji czy ktoś zrobił już może tabelę na serwer z epickimi broniami z dmg i bonami jak na polskim globalu? I oczywiście zmieniona nazwa Syrka na "Miecz Trytona" (Zajebista nazwa xD). Jeżeli nie to postaram się ową tabelę skonstruować, ale dajcie mi znać - najlepiej w tym poście. I dajcie również znać co się mogło stać z tymi plikami czy czymś tam jeszcze.. :P Z góry thX

Opublikowano
przy okazji czy ktoś zrobił już może tabelę na serwer z epickimi broniami z dmg i bonami jak na polskim globalu? I oczywiście zmieniona nazwa Syrka na "Miecz Trytona" (Zajebista nazwa xD).

oczywiście ;]

@TOP

Na plikach suiego jest opóźnienie, musisz je usunąć ;p

Poprawiłem nazwę tematu, lecz proszę o zapoznanie się z tą lekturą.

To jest ukryta treść, proszę

ale link nie działa O_O

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...