Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Kupno I Download Chinskiego Farmbota


MrPiotrek122

FarmBot  

86 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy Ten Tutek uswiadomil cie chociaz w 50% jak kupic bota ??

    • tak
      66
    • nie
      24

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam Wszystkich

 

WSTEPNE INFORMACJE :

 

- Bot jest platny

- Jest dostepny na wszystkie globale europejskie

- Platnosc w Euro

 

TUTORIAL 100% PISANY PRZEZ MNIE ORAZ SCREENY DLA MPC FORUM.PL

 

 

JAK POBRAC BOTA

 

1. Wchodzimy na strone :

http://www.ngbots.com

 

2. Wybieramy Opcje " Metin2 " tak jak na obrazku :

obrazek1c.png

 

2. Wybieramy na jakis global chcemy miec bota :

obrazek2o.png

 

3. Pobieramy bota w Rar. albo Exe. klikamy tam gdzie zaznaczone na screenie :

obrazek3x.png

 

 

 

JAK KUPIC BOTA :

 

1. Musimy Wejsc na Glownej Stronie w Metin2 , zjechac troche na dol i zrobic tak jak na obrazku:

obrazek4ih.png

 

 

2. Teraz Wybieramy ta opcje co jest zaznaczona na screenie i przeniesie nas na nastepna witryne :

obrazek5gx.png

 

 

3. Teraz na 1 zaznaczeniu jest pokazane gdzie wpisywac passy bota , na 2 co wybrac , a na 3 wybieramy na ile chcemy miec bota tak jak na screenie :

obrazek6z.png

 

 

TERAZ NIESTETY BOTA SIE NIE DA KUPIC BO COS MAJA ZEPSUTE ALE TO KWESTIA CZASU...

 

INNE RZECZY ORAZ SCREENY :

 

- Inny Upload Bota :

http://www.speedyshare.com/files/24241563/UTB_PL_4.rar

Skan :

http://www.virustotal.com/file-scan/report.html?id=f5b143a29a2b1bece38eeae5d8aa7f8ff2b702f5fbf02aa03bc28a8e1ade2bcb-1264633461

6/42 ale mysle ze to nie grozne

 

 

SCREENY :

 

MENU BOTA :

 

obrazek1wc.png

 

 

obrazek2d.png

 

 

obrazek3x.png

 

 

WIECEJ INFORMACJI NIE DA SIE UDZIELIC , PONIEWAZ GO NIE KUPILEM ( ALE NA 100% KUPIE ) WIEC DAM EDITA ZE SCREENAMI I FUNKCJAMI BOTA I NAPEWNO ZROBIE TUT JAK

UZYWAC ITP

 

TEMAT BEDZIE NA BIEZACO AKTUALIZOWANY JEZELI KTOS ZROBI SPOLSZCZENIE BOTA CZY COS TO JA TU WSTAWIE

 

@Edit

Cennik Bota :

4Euro - ok 16 zl

8Euro - -ok 32 zl

12Euro - ok 48 zl

16Euro - ok 64 zl

20Euro - ok 80 zl

 

JEZELI W CZYMS CI TO ULATWILO SPRAWE DAJ +

 

PROSZE O PRZYPIECIE TEMATU PRZEZ MODERATORA GDYZ MOZE ON SIE PRZYDAC DLA OSOB SZUKAJACYCH CHINSKIEGO FARMBOTA

Opublikowano

eh może jest darmowy ExpBot, który ma w chuj wirusów i keyloggera.

 

 

 

 

Niestety spolszczenia nie mogę dać, nie am aktualnie czasu.

 

 

Opublikowano

Dodaj do topica cennik polski tzn. 4Euro to prawie 16zł polskich. Bardziej sie opłaca niż EM2. Ale czy to na pewno ten sam bot co ich uzytkownicy chodza na wszystkich serwach z nickami ujJDJhabcba?

Opublikowano

@UP

 

To nie jest ten bot.

 

To jest bot cos ala em2.

 

Ten 2 jest bardziej zrobiony pod goldfarming.

 

Jesli chcesz kupic pod goldfarming czyli farmienie yangow.

 

Pisz na pw lub gg406405

 

A po 2 tego co jest w tutku nie da sie kupic.

 

paypal nie dziala ich a nie odpowiadaja na emaile.

Opublikowano

Noo ładnie kolorek+zdjęcia. Masz +

visualcsharp_2.png

 

Mały test na gimnazjalistę: 

 

public static void testnagimbusa()
{
	Console.WriteLine("Podaj ulubionego YouTubera: ");
	string youtuber = Console.Read();
	if (youtuber = "gimper")
	{
		Console.WriteLine("Jesteś gimbusem");
	}
	else if (youtuber = "rojo")
	{
		Console.WriteLine("Jesteś gimbusem");
	}
	else if (youtuber = "isamu")
	{
		Console.WriteLine("Jesteś gimbusem z kompleksem małego przyrodzenia");
	}
	else if (youtuber = "nitrozyniak")
	{	
		Console.WriteLine("Jesteś gimbusem");
	}
	else
	{	
		Console.WriteLine("Masz więcej, niż 16 lat");
	}
}

 

  • 4 tygodnie później...
Opublikowano

Dzięki moze kupie jak bede mial kase ;DD +sik

Jeśli chodzi o plusy i minusy to wole to pierwsze. ;)

 

Chcesz rewanżu? Wystarczy zostawić komentarz na moim profilu.

 

 

Darmowe porno^^

  • 2 tygodnie później...
  • 6 miesięcy temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...