Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Jak Zrobić U Nakaimy Robienie Broni Na 100 Lvl ?


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam !

Chciałbym zrobić tak jak na lipmt2. Czyli można zrobić sobie bronie na 100+ lvlele.

TZN. Jeśli mamy w eq broń np. bojowy miecz +9 i jakiś item np. o id 800 to możemy z tych rzeczy zrobić miecz na 100 lvl np. Spada Zin +1 (włoska nazwa).

Mógłby mi ktoś dać link do poradnika jak zrobić z npc. takie menu. z którego wybierasz broń ?

A co do drugiej części jak zrobić np. Wybierzemy 1 opcje (Spada Zin) robi nam spade ale zabiera bojowy i ulepszacz.

Jeśli ich nie ma w eq to wyskakuje napis:

Nie masz odpowiednich rzeczy, aby wykonać tą broń.

Potrzebujesz:

Miecz bojowy +9

Ulepszacz

 

Proszę również o id nakaimy.

 

Z góry dziękuję. Dam + każdemu chętnemu tylko muszę wiedzieć jak.

U dołu z prawej mam tylko -.

 

EDIT @

 

Już wiem jak zrobić.

Tylko teraz jak napisać nazwa.script

Aby sprawdziło czy są dane itemy w eq. Jak są to robi broń jak nie ma to wyskakuje tekst ze nie masz odpowiednich przedmiotów.

Serwer : LandOfPowa

Królestwo : Jinno

Profesja : Wojownik Mental

Nick : ImNotPro

Lvl : 121

Status : ONLINE

Opublikowano

Za bardzo nie rozumiem, ale chciałbym tylko, abyś napisał mi jak zrobić w pliku nazwa.script kod:

Aby sprawdziło czy są dane itemy w eq. Jak są to robi broń jak nie ma to wyskakuje tekst ze nie masz odpowiednich przedmiotów.

A to jest mój script.

To jest ukryta treść, proszę

 

To jest tylko skrypt który daje broń zin ale nie sprawdza ani nie bierze zadnych itemów ;/

Serwer : LandOfPowa

Królestwo : Jinno

Profesja : Wojownik Mental

Nick : ImNotPro

Lvl : 121

Status : ONLINE

Opublikowano

Kurcze. Chyba się zamotałem. Zrobiłem folder 20364 w nim Chat do niego trzy pliki. wpisuje:

cd /usr/home/sui/metin/channel/share_data/locale/hongkong/quest/object/

reboot

reset

i nic. Serwer się nie włącza. W czym problem ?

Serwer : LandOfPowa

Królestwo : Jinno

Profesja : Wojownik Mental

Nick : ImNotPro

Lvl : 121

Status : ONLINE

Opublikowano

Mógłbyś jaśniej ? Trochę za mało wiem w tej dziedzinie.

Jeśli wgrałem folder z Nakaimą 20354 do niego dodałem fodler Chat i tam trzy pliki które dają spade zin. Na razie tylko daje miecz zin bo nie wiem jak zrobić żeby sprawdzało i żeby brało przedmioty ;/

I serwer sie nie włącza

Serwer : LandOfPowa

Królestwo : Jinno

Profesja : Wojownik Mental

Nick : ImNotPro

Lvl : 121

Status : ONLINE

Opublikowano

patrz... ja Ci to rozpisze na dwa sposoby bo rafine mi się nie chce....

 

1.

To jest ukryta treść, proszę

2. w cube dopisujesy

 

To jest ukryta treść, proszę

 

Najlepiej skopiuj jedno wyżej i tylko edytuj dla siebie. Później do tego co ma zioła.. kładziesz itemy klikasz ok i masz ;>

307681428489538142351.png

Metin2 Balmora Staff

Opublikowano

A możesz mi tylko napisać gdzie mam to dodać itp. ?

A to ?

local bojowy = 666

local ulepszacz = 69

local kasa = 1000000

 

To już jest dobrze ? nie trzeba tego zastąpić czymś. Coś jeszcze dodać ?

Aha a cche ta broń robić u nakaimy. id. 20364.

A tamto pierwsze mam dodać do fodleru Chat i nazwa.script ?

 

 

Mam zrobić nowego questa ? Czy jak bo nie rozumiem ?

Serwer : LandOfPowa

Królestwo : Jinno

Profesja : Wojownik Mental

Nick : ImNotPro

Lvl : 121

Status : ONLINE

Opublikowano

A moglibyście mi to opisać ? Mam dodać nowego questa ? a w nim to pierwsze a cube ? Co to ?

Serwer : LandOfPowa

Królestwo : Jinno

Profesja : Wojownik Mental

Nick : ImNotPro

Lvl : 121

Status : ONLINE

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...