Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut] Jak Wrzucić Kogoś Do Budynku Itp. Bez Użycia Konia


ciastex123

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Chcę wam przedstawić jak wrzucić kogos do np. budynku nie używajac konia

 

 

1.Potrzebujemy przywództwa minimalnie na m1.

 

2.Dodajemy osobę , noobka do grupy.

3.Podchodzimy pod jakiś budynek albo zagrodę stajennego w mieście.

4.Tak gdzie jest ikonka w prawym górnym rogu z listą grupy , wybieramy wezwij członka grupy(musimy popróbować kilka razy bo nie zawsze sie dobrze ustawimy)

5.Go wrzuca do miasce bez wyjscia a my się cieszymy ze druga osoba nam nie ksuje albo zalewa ją krew.

 

Ten bug znalazłem bawiąc się w mieście i teleportując graczy a miejsca na miejsce.

Oczywiście nie działa na PL'u bo ta opcja jest tylko w kamerze.

 

Liczę że komuś się przyda .

 

Zbieram + ' iki

 

Polecam szczególnie używać tego jak ktoś prosi zebyś podexpił ;p .

Dajesz go do pt myśląc , że będziesz go expił a tak naprawdę w kamień go albo słup na Bo ;p

Opublikowano

haha dobre ;d xD

chyba nigdy bym na to nie wpadł [chyba, że przypadkiem ;d]

na prv bardzo dobre

 

 

 

PS

 

thx Wam, Trolle i NeoKidy za te czerwone, poziome kreseczki.. ;*

1284282093-U138092.png

Yo !

Opublikowano

@up

thx za plusia .

 

A poza tym jeśli chcielibyście filmik to moge zrobić , ale nie wiem czy jest taka potrzeba . Prosze o komentarze na ten temat

Opublikowano

Ta opcja jest tylko na modzie kamera do privów, więc nie ma prawa to działać na PL.

 

Skąd wiesz sprawdzałes?

Nie

A po 2 .

Kto mi daje - ? .....

Opublikowano

Na pl nie działa, bo nie ma takiej opcji na modzie.

Z mężem i żoną też nie zadziała, bo teleportuję się tam gdzie stoi mąż/żona.

 

Ale + za chęci;P.

Opublikowano

PeKaWu ma rację ale zanim noob o tym pomyśli żeby się wylogować to się świat skończy masz plus mimo to :)

"W wyniku dedukcji dochodzę do konkluzji, że twoje indokryzmy wobec mojej aparycji są wręcz efebryczne."

Zbieram minusy ;P.

Opublikowano

@UP x2

Niedokońca , ponieważ rlg nie zawsze zadziała dlatego że juz jeden gosc robil 2 rlg i nic .

Musiałem sam go wyciagac bo inaczej by go zbugowalo.

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

ciastex123 dalem ci + w kazdym poscie licze na rewanz :P (zbieram -) dziala mi to :D dzieki wreszczie mozna poexpic sie normalnie :D podejdzie jakis 30lvl i podekspisz?? pisze tak do pt i zaraz koles jest w scianeie :D jeszcze raz WIELKIE DZIEKI

1390144171-U592769.png

Opublikowano

Ok, mi coś nie działa. Ale nie ważne ;p i tak mi nie potrzebne narazie

ZBIERAM +.

Pozdrawiam wszystkich z s7

Jestem, żeby pomagać. Pomagam, żeby być.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...