Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Pytanie] Metin 2 Anglojęzyczny... Jaki?


Metin2 ?  

12 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaki serwer polecasz?

    • US
      2
    • UK
      7
    • COM
      3

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam was. Dzisiaj mam pytanie do bardziej doświadczonych graczy mianowicie:

Jakiego Metina Anglojęzycznego polecacie?

Metin 2. com

Metin 2 . uk

Metin 2 US

 

Koniecznie Anglojęzyczny.

Proszę o rzetelne odpowiedzi.

 

Chodzi mi też gdzie jest taniej/drożej. '

 

 

PS.

Chodzi mi o serwer na którym da się bocic na EM2 oraz FB ;] Mam konkretne cele co do anglojęzycznego serwera ;]

Pozdrawiam Joaquin

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

UK! sam gram/grałem (wprowadzili HS 3 wiec nie mam sposobu na zarobek [FB] a lvl nie chce mi sie samemu expac :l) ceny nie sa duże (kupile zbrojke 26 lvl ninja +6 1,5k hp kd wita +3 za 1,5kk :lol4:) małze bardzo drogie 500k po 5 min nie masz sklepy =D FMS ja kupilem sr 34 +5 kd +4 za 20kk. POLECAM!!!!!

ae1d1005fe.png


Opublikowano

Ja jak najbardziej polecam US od Z8Games. Świetna atmosfera, nikt nie ksuje, ludzie są bardzo pomocni (np. na boja to się sami zgłaszają za darmo)

 

 

Działa tam jakiś bot?

Koniecznie potrzebuję bota ;]

Interesowała by mnie gra wojem body/ninją dagger ale chyba bardziej body. Dlatego potrzebowałbym bota + tanie KU

1306263410-U198706.png

Tą sygnaturkę wykonała Agata.

Opublikowano

ahhh UP jak chcesz pobocić to UK odpada, chyba ze zrobia cos zeby na HS3 chodziło ^ ^ a co do ku to na uk aura 1kk+ silne +/- 800k daggerskie ku tanie : D

 

ps. na uk odpada tez jakiekolwiek dmg hack itd : (

ae1d1005fe.png


Opublikowano

Na US na pewno są jakieś boty, bo chyba raz widziałem, ale nie wiem który działa. Jednak jeśli chcesz grać na hackach to nie polecam US. Bany szybko lecą.

Opublikowano

ja polecam metin2.com ; )

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

Chyba że metin2.sg,też jest po angielsku,ale czy bot tam działa to nie wiem ;d

Tak metin2 SG jest po angielsku.

Tylko, że musisz z ich forum pobrać Anti-Block IP, który pozwala grać na europejskim IP.

W weekendy zwiększają rat,y ostatnio było 100% :)

Mało ludzi/sklepów.

#KONTO NIEAKTYWNE #DOUSUNIĘCIA #ADMINIPLZ

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...