Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! Mam problem! Mianowicie gdy chce włączyć grę to wyskakuje mi takie coś

ddsu.png

 

 

Po kliknięciu w 'NIE' wyskakuje ramka z napisem 'Failed to download the file'.

 

Co mogę zrobić żeby mi gra działała bo chce zacząć grać.

Client został ściągnięty wczoraj ok. godz. 16

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

tu pisze że (Połączenia z serwerem nie można było ustalone. Czy chcesz spróbować ponownie)

czyli masz problemy z netem możesz mieć za słabe łoncze lub net jest przerywany czasami może zanikać

a ta gra wymaga stałego łacza.

sprubuj zobaczyc jak działa i napisz a jak coś to możesz skąsultować sie z firmą internetową

oni mogąci pomuc w naprawie neta jak szwankuje :)

 

Lub też może być że gre jest żle zainstalowaną sprubuj ją odinstalować i zainstaluj ponownie :P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomogłem choć troche daj + :)

Opublikowano

tu pisze że (Połączenia z serwerem nie można było ustalone. Czy chcesz spróbować ponownie)

czyli masz problemy z netem możesz mieć za słabe łoncze lub net jest przerywany czasami może zanikać

a ta gra wymaga stałego łacza.

sprubuj zobaczyc jak działa i napisz a jak coś to możesz skąsultować sie z firmą internetową

oni mogąci pomuc w naprawie neta jak szwankuje :)

 

Lub też może być że gre jest żle zainstalowaną sprubuj ją odinstalować i zainstaluj ponownie :P

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Pomogłem choć troche daj + napisałem + a nie - żal

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano

Witam! Mam problem! Mianowicie gdy chce włączyć grę to wyskakuje mi takie coś

ddsu.png

 

 

Po kliknięciu w 'NIE' wyskakuje ramka z napisem 'Failed to download the file'.

 

Co mogę zrobić żeby mi gra działała bo chce zacząć grać.

Client został ściągnięty wczoraj ok. godz. 16

WYSKOCZYŁO MI TO SAMO ALE DAŁEM TAK I MI ZADZIAŁAŁO

 

 

 

POMOGŁEM DAJ + NIE ŻAŁUJ :):):):):):):):):):):):):):):):):)

Opublikowano

Witam! Mam problem! Mianowicie gdy chce włączyć grę to wyskakuje mi takie coś

ddsu.png

 

 

Po kliknięciu w 'NIE' wyskakuje ramka z napisem 'Failed to download the file'.

 

Co mogę zrobić żeby mi gra działała bo chce zacząć grać.

Client został ściągnięty wczoraj ok. godz. 16

WYSKOCZYŁO MI TO SAMO ALE DAŁEM TAK I MI ZADZIAŁAŁO

 

 

 

POMOGŁEM DAJ + NIE ŻAŁUJ :):):):):):):):):):):):):):):):):)

Opublikowano

Witam! Mam problem! Mianowicie gdy chce włączyć grę to wyskakuje mi takie coś

ddsu.png

 

 

Po kliknięciu w 'NIE' wyskakuje ramka z napisem 'Failed to download the file'.

 

Co mogę zrobić żeby mi gra działała bo chce zacząć grać.

Client został ściągnięty wczoraj ok. godz. 16

WYSKOCZYŁO MI TO SAMO ALE DAŁEM TAK I MI ZADZIAŁAŁO

 

 

 

POMOGŁEM DAJ + NIE ŻAŁUJ

  • 4 tygodnie później...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...