Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Tut]Jak Zmienic Wygląd Cyferek Zadawanego/Otrzymywanego Dmg


Yakusho

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Na wstępie proszę moda o nie usuwanie Tego tematu ponieważ trochę go pisałem ;D

Mam nadzieje ze tego nie było, nawet jeśli było to nie znalazłem ;D

 

Jak w temacie

dokładnie chodzi o to :

cyferki.jpg

1. Wypakowujemy plik Effect FileExtractorem

2. Wchodzimy do ścieżki (w windows7) nieznam lokalizacji na innych systemach

C:\Users\NazwaUżytkownika\Source\ymir work\effect\affect\damagevalue

lub.:

C:\Users\NazwaUżytkownika\output\ymir work\effect\affect\damagevalue

zależy od tego jakim extractorem wypakowywaliście

3. pliki:

damage_0.dss - cyferka 0 otrzymywanego DMG
damage_1.dss - cyferka 1 otrzymywanego DMG
damage_2.dss - cyferka 2 otrzymywanego DMG
damage_3.dss - cyferka 3 otrzymywanego DMG
damage_4.dss - cyferka 4 otrzymywanego DMG
damage_5.dss - cyferka 5 otrzymywanego DMG
damage_6.dss - cyferka 6 otrzymywanego DMG
damage_7.dss - cyferka 7 otrzymywanego DMG
damage_8.dss - cyferka 8 otrzymywanego DMG
damage_9.dss - cyferka 9 otrzymywanego DMG
damage_miss.dss - napis MISS (odbicie hita) Zadawanego DMG
target_0.dss - cyferka 0 zadawanego DMG
target_1.dss - cyferka 1 zadawanego DMG
target_2.dss - cyferka 2 zadawanego DMG
target_3.dss - cyferka 3 zadawanego DMG
target_4.dss - cyferka 4 zadawanego DMG
target_5.dss - cyferka 5 zadawanego DMG
target_6.dss - cyferka 6 zadawanego DMG
target_7.dss - cyferka 7 zadawanego DMG
target_8.dss - cyferka 8 zadawanego DMG
target_9.dss - cyferka 9 zadawanego DMG
target_miss.dss - napis MISS (odbicie hita) Otrzymywanego DMG

Edytujemy wg. własnego uznania. Polecam GIMP z pluginem <link na dole>:

 

(oryginalny plik ma zapisane warstwy lecz po jego ponownym zapisaniu owe warstwy znikają. Proszę się tym nie przejmować ponieważ nie robi to większych problemów - cyferki dmg pojawiają się ułamki sekund później.)

4. Pakujemy pliki Effect z powrotem Na dole tematu dołączę Download do Packerów wszystkich plików z pack (nie mój)

5. Jeśli wszystko sie uda i będziemy mieli zapakowany plik Effect mozemy go wkleić do Swojego clienta.

To by było na tyle :>

Mój Efekt <link poniżej>

cyferki2.jpg

 

Wymagane Pliki/Programy i Przydatne linki

Packery do plików_by_Mroziak:

http://www.megaupload.com/?d=VLKL53YC

GIMP:

http://www.instalki.pl/programy/download/Windows/edycja_grafiki/GIMP.html

Plugin do gimp:

http://gimp-dds.googlecode.com/files/gimp-dds-win32-2.0.9.zip

Mój Plik Effect:

http://www.megaupload.com/?d=BYY0C0W0

Jak Spakować i Rozpakować + Download

http://www.mpcforum.pl/topic/83420-tutmetin2-file-archiver/

Skana nie ma (virustotal nie odpowiada)

 

Zbieram add.png

xd2ne.jpg

Opublikowano

Wiedziałem o tym dawno, więc nic nie daję. Ani plusa ani minusa.

Tylko pytanie - po co zmieniać? Oryginalne są ładne, widoczne tym bardziej, że jest to efekt 1 sekundowy jak nie 0.5.

Przyjmuję zlecenia na grafikę - chętny? Napisz do mnie



Jeżeli pomogłem lub podoba Ci się mój post - kliknij Lubię to!


Opublikowano

jak ktoś dobrze zrobi to ten nowy wygląd może być przyjemniejszy dla oka.

skoro widziałeś to daj linka bo ja szukałem ponad godzinę i nic

można to edytować między innymi aby usunąć ze swojego metka rutynę

xd2ne.jpg

Opublikowano

Super, że czytasz ze zrozumieniem.

Napisałem

WIEDZIAŁEM
a nie
WIDZIAŁEM

Pozdro. Może zrobię nowe ale na 100% nie będę ich używał, wstawię na forum.

 

@down

a co to zmienia? ...

Przyjmuję zlecenia na grafikę - chętny? Napisz do mnie



Jeżeli pomogłem lub podoba Ci się mój post - kliknij Lubię to!


Opublikowano

Super, że czytasz ze zrozumieniem.

Napisałem a nie

Pozdro. Może zrobię nowe ale na 100% nie będę ich używał, wstawię na forum.

 

@down

a co to zmienia? ...

 

 

Super, ze wiesz CO to czytanie ze zrozumieniem ...

a to znaczy ze rozumie sie to co sie czyta, a przejęzyczenie lub złe przeczytanie słowa to juz co innego ...

 

c co to zmienia?... - nie wiem czy wiesz ale wygląd ^.^

 

@up Mogłem dać ale nie wiedziałem jak to nazwać a to co jest teraz to 1 nazwa jaka mi przyszła do głowy :D

moze jakis modek zmieni ^^

@edit

co za neostrada daje te - ...mysli ze jest fajny jak da - ... a sam konta na MPC zrobic nie umi -.-

jak dajesz - to napisz za co bencwale a nie kozak w necie a ciota na świecie ...

xd2ne.jpg

Admin Cienia
Opublikowano

było ....

wiem bo sam napisałem tego TuT'ka :]

Prosimy o link.

 

@Topic

Bez spamowania proszę, tym razem bez warnów.

Astra G 2.0 Turbo 247KM 351NM

Opublikowano

było ....

wiem bo sam napisałem tego TuT'ka :]

przejrzałem liste twoich tematów i nie znalazłem tam takiego tutka :>

czekam na link do "twojego tutka" chętnie poczytam

xd2ne.jpg

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/202242-tutjak-zmienic-wyglad-dmg/

 

Proszę .... Może nie jest taki dopracowany ale jest :]

Opublikowano

http://www.mpcforum.pl/topic/202242-tutjak-zmienic-wyglad-dmg/

 

Proszę .... Może nie jest taki dopracowany ale jest :]

 

zwracam honor :D ale temat był tak zakopany ze trudno go znaleźć :D

 

tobie chociaż dawali + a mi jakies dzieci ne0 dają same -

xd2ne.jpg

  • 2 miesiące temu...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...