Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Kilka Pytań Odnośnie Początków W Rom


zafiriusz

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Hej!

Jestem nowym graczem tutaj tak więc nie znam się na tej grze w ogóle, dlatego proszę o kilka porad...

1. Jaką postacią powinienem zacząć swoją przygodę w RoM i jaką subkę wybrać do niej?

2. Jak szybko się bije lvle w tej grze?

3. Czy jest tutaj coś takiego jak np. Event w grze Silkroad lub Guild War, albo Fortress War.

4. Która postać jest najlepsza na pvp?

5. Na jakim serwerze warto grać i gdzie jest najwięcej Polskich graczy?

6. I co najważniejsze... jak szybko zarobić tutaj sporą ilość gotówki na przyzwoity set? ;)

 

Czekam na odpowiedzi w tej kwestii.

 

Z góry bardzo dziękuję :)

Opublikowano

1. Ja zaczełem magiem i myślę że napoczątek jest najlepszy

2. Jak umiesz szybko wykonywac questy to szybko :D

3. Niewiem

4. Według mnie mag ma mocne skile

5. Saoraid chyba

6. Niewiem

rat-12.png

206bcc59c553c8ef79d1324b0d.png

Zbieram +

Opublikowano

1. Mag - na początek to dobra mozolna i łatwa postać :)

2. Jak jest event 2xEXP to b. szybko

3. O co Ci chodzi? eventów jest masa i różnej maści.

4. Jeśli masz zamiar wydać troszkę kasy to mag, jeśli nie to najlepsza jest postać posiadająca heala ^^

5. Na polskim? o.O

6. Diasy sprzedawaj.

 

Od 35 lvla zwiadowca zaczyna być pro :)

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano

co to są "diasy"?

czy jest jakoś zaznaczone, który to z serwerów jest polski?

odnośnie 3. - chodzi mi, że np. zostajemy teleportowani do jakiegoś miejsca i np. 2 przeciwne drużyny rywalizują ze sobą o wygraną czyli np. jest tam mass pvp między graczami lub przejęcie flagi itp.

ok... a jaka subka do maga? priest?

Opublikowano
odnośnie 3. - chodzi mi, że np. zostajemy teleportowani do jakiegoś miejsca i np. 2 przeciwne drużyny rywalizują ze sobą o wygraną czyli np. jest tam mass pvp między graczami lub przejęcie flagi itp.

Tak właśnie wygląda rywalizacja na arenie,kanionie bądź wojny gildii

18101299.png

Opublikowano

diasy - diamenty.

Do maga wojownik ma świetne elitki.

Mag+Wojownik=Nieskończona Mana xD

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano

Hp nie bedzie Ci schodziło, ale za to mana...

Lepiej wojownik, bo mag i tak ma ładunek elektrostatyczny blokujący obrażenia.

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano

W mniejszych q typu ubić kilka mobków, raczej potworek nie zdąży do cb podbiegnąć.

Q typu ubić wiedźmę oczywiście ktoś będzie Ci musiał zrobić - tak jak każdemu.

Będziesz sobie średnio radził z elitarnymi potworami, a raczej poniżej średniej, jeśli będziesz je bił sam. W party będziesz największym dps.

Jeśli nie chcesz padać to trzeba by obcykać jakąś gildię.

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano

próbowałem, ale co mnie bardzo zdziwiło i nieprzyjemnie zaskoczyło wszyscy polacy przyjmują od 50+... nie mam takiej opcji jak w SRO lub Cabalu żeby sobie pomagać... jakoś odczułem, że wszyscy do nowych są wrogo nastawieni... <_<

co więcej wkurza mnie tu system potowania... można użyć tylko 1 pota na np. 1 minutę (nie moża używać HP i MP w tym samym czasie tylko trzeba oddzielnie w kolejce - do ass jest ten system)

dzięki za dokładne tłumaczenie i pomoc :)

 

można zamknąć temat... ;)

Opublikowano

Czekaj czekaj ja Ci to jeszcze wytłumaczę xD

 

1. Masz zje... potki (Normalne potki ładują się jak dla euro w sro).

2. Bo ty może na zagramanicznym serwerze grasz? Są 2 polskie serwery oznaczone polską flagą.

3. Spotykasz same lamy w grze (snooby).

4. Jak nie chcesz używać potek na mane to zrób se kombinację łotr lub zwiadowca / druid lub kapłan.

 

RoM jest raczej bardziej nastawiony na pomoc niż taki sro. W sro pomocy do q można szukać kilka dni, a tutaj z 5 minut i masz ekipę - pecha miałeś, że na snoobów trafiałeś :)

 

Down:

4. Zwiadowcy nie jest potrzebna dobra broń, tylko jak najszybsza. Zwiadowca nie ma tak jak inne klasy (dmg od broni w ręce) zwiadowca ma dmg od broni dystansowej wymagane do skilla :)

roomy.png

Wczoraj do ciebie nie należy. Jutro niepewne... Tylko dziś jest twoje.

Opublikowano

Co do twoich pytań muszę wam pokazać o co tutaj naprawdę chodzi ;)

1. Najłatwiejszy jest Mag/Kapłan, ale ja gram Zwiad.Łotr i jest dobrze. Każdą postacią da się dobrze grać, zależne to jest od eq :P

2. Jak masz event 2x expa, wykonujesz 10 mijsii dziennych każdego dnia i robisz normalnych ile popadnie, to całkiem szybko ^^

3. nie wiem o co chodzi do końca, ale mamy jakieś tam misje publiczne, instancje, areny, eventy też są :)

4. Nie ma najlepszej...jak masz full eq załądowane statami i dmg w broni 2k+ to każdy praktycznie na skilla :D Chyba że się drugi taki kozak znajdzie ;/ Ale polecam łotra i zwiada... masters of dps :)

5. Są obecnie tylko dwa, więc strzelaj :D

6. Lootając itemki na daily, i sprzedając je (szkielety do 250k dochodzą), zajmując się rzemiosłem (przede wszystkim gotowanie), sprzedając diaski,a robiąc questy także ci się dużo trafi. Można za pamiątki kupywać itemki z żółtymi statami, kupywać (za rl kase, lub w grze) transmutorem łączyć i sprzedawać ;)

Tyle ode mnie ciao :)

525ffffff.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...