Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Chcesz Coś Kupić/Sprzedać/Zamienić? Zajrzyj Tutaj !


Fabian

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam na wstępie zaznaczam , że jest tylko możliwość handlowania yangami ew. przedmiot za przedmiot ... 12 pkt. regulaminu mówi :

12. Na mpcforum.pl obowiązuje zakaz sprzedaży/zamiany kont do gier.

Żeby kupić sprzedać lub zamienić przedmiot należy wpisać :

SPRZEDAŻ :

1.Serwer : np. Phantos

2.Przedmiot :np. Jelonek+9 śr 15% um -6% +6 wit

3.Cena Wywoławcza (CW) np. 4kk

3a (opcjonalne).MP ( Minimalne przebicie )

4.Cena KupTeraz ( czyli cena która kończy licytacje )

5.Podanie swojego nr gg ( lub można pisać na PW ) np. oferty pisać na PW

JEŻELI LICYTACJA SIĘ ZAKOŃCZY NALEŻY NACISNĄĆ EDIT I NAPISAĆ ROZMIAREM 4 CZCIONKĄ CZERWONĄ PRZEDMIOT ZOSTAŁ SPRZEDANY !

 

WYMIANA: (oczywiście proszę pisać realne rzeczy nie np. dam miecz +0 za fms +9 sr 40 +)

1.Serwer:

2.Mój przedmiot :

3.Zamienie za :

4.Dodatkowe info (np. mogę dopłacić )

JEŻELI WYMIENIŁEŚ SIĘ NAPISZ W TYM SAMYM POŚCIE , ŻE OFERTA NIEAKTUALNA !

 

KUPNO:

1.Serwer

2.Kupię :

3.Oferuję za : (np. fms +9 15kk )

JEŻELI JUŻ KUPIŁEŚ NAPISZ W TYM SAMYM POŚCIE , ŻE OFERTA NIEAKTUALNA !

 

Modka proszę o podpięcie i jakby mógł zdjąć 10%

 

I zacznę :

1.Serwer 24 (Phantos)

2.Jelonek+9 śr 15% um -6% +6 wit

3.CW-4kk

3a.MP-100K

4.KT-5kk

5.GG 3069467 lub PW

Opublikowano

@UP regulamin mówi tylko o sprzedaży/zamiany kont w grze a to są przedmioty w grze ... więc nie łamie ten temat regulaminu ;]

Opublikowano
Modka proszę o podpięcie i jakby mógł zdjąć 10%

 

I po co to piszesz i tak Ci nie zdejmie 10% ani nie podepnie tematu.

 

Chcesz handel idz na board...

Aktualnie pauzuje z Metinem. Ale jak otrzymam dobrą propozycję (ekipa) na jakiś server to chętnie się dołączę (PL).

 

 

 

Daj like jeśli pomogłem. :-)

Opublikowano

@UP na boardzie gówno ( za przeproszeniem ) kupisz bądź sprzedasz ... taka prawda a np tutaj ktoś wejdzie w temat Co ulepszyć w eq i powiedzą mu kup sobie to i to ... on wchodzi w ten temat i patrzy czy nikt nie ma na sell takiego czegoś moim zdaniem po 1 będzie mniej spamu w dziale po 2 każdemu to się sprzyda , a po 3 zawsze można spróbować ...

Opublikowano

WYMIANA:

1.Serwer: Obsydian

2.Mój przedmiot : Rib +9 sr 21 kd woja +2, Sury +2

3.Zamienie za : Igłe +9 (bez kd bądz cienkie do exp) lub +8 ( pr0 Kd ;)

4.Dodatkowe info (np. mogę dopłacić ) jak coś to PW ! xD

"...Śpieszmy się strzelać do ludzi... tak szybko biegają..."

 

 

Pocisnij +-ika ;)

Opublikowano

Czy szanowny Joaquin nie wyraził się jasno ?

Handlujcie sobie na :

www.board.metin2.pl

Próbujesz na siłę wsadzić Handel itemkami w ten dział ? Pff...

 

Pozdrawiam, rób więcej tych bezsensów :*

g0Tef.jpg

Opublikowano

Dam fms +9 sr4 um6 spalone kd,

koziki +9 12% srednia um0 czyste,

czer. ubranie+9(kd speda +3) na miecze 7%

bojowa+9

maska kolcza+9

srebrna+8

ebo +9

naszyjnik i butki +1k hp

 

Dam te rzeczy za eq na serwerze: Twierdza(s4)

 

Jakby coś to PW

 

 

pozdrawiam

Opublikowano

Skoro temat nie został zamknięty = jest "legalny"

 

a więc tak:

 

WYMIENIE

19kk na Phantos(s24)

Za ok.60kk na Kronos(s23)

 

KONTAKT: gg 6277009

PW

 

Nawet jeśli nie masz tyle pisz. na pewno się dogadamy. ;)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...